Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Закон про реінтеграцію Донбасу опублікований у пресі

Верховна Рада ухвалила документ 18 січня 2018 року.

Закон "Про особливості державної політики щодо забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях в Донецькій і Луганській областях" у п'ятницю опубліковано у парламентському виданні "Голос України».

Як повідомлялося, 20 лютого президент України Петро Порошенко підписав закон "Про особливості державної політики щодо забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях в Донецькій і Луганській областях".

ВідеоВизнання агресора: Порошенко підписав Закон про деокупацію Донбасу

Верховна Рада ухвалила закон місяць тому, і от президент поставив під документом свій підпис. Відтепер на законодавчому рівні визнано, що Росія є країною-агресором, і що саме на ній лежить моральна та матеріальна відповідальність за анексію Криму та окупацію Донбасу.

Визнання агресора: Порошенко підписав Закон про деокупацію Донбасу

Верховна Рада ухвалила документ 18 січня 2018 року. Закон визначає, що тимчасова окупація РФ територій України, незалежно від її тривалості, є незаконною і не створює для РФ жодних територіальних прав.

Згідно із законом, тимчасово окупованими територіями в Донецькій і Луганській областях визнаються частині території України, в межах яких збройні формування і окупаційна адміністрація РФ встановили і здійснюють загальний контроль: сухопутної території і її внутрішніх вод в межах окремих районів, міст, селищ і сіл Донецької і Луганської областей, внутрішніх морських вод, що прилягають до цієї території, надр під територіями і повітряного простору над цими територіями.

Залиште свій коментар

Вибір редакції