Законопроект про обмеження влади Черновецького відправили на доопрацювання

Уряд виходить з того, що в Києві необхідно змінити систему управління. Для цього необхідно провести громадські слухання і врахувати інтереси киян.

Кабмін відправив на доопрацювання зміни до закону про столицю. Про це журналістам заявив прес-секретар прем'єр-міністра України Миколи Азарова Віталій Лук'яненко.

Він наголосив, що з цього приводу відбулась ґрунтовна дискусія. Уряд, за його словами, висловив багато зауважень по законопроекту. "Оскільки виникли різні підходи і є різні бачення, то головною в процесі подальшої підготовки цього законопроекту має стати думка киян", - сказав Лук'яненко.

Він наголосив, що уряд виходить з того, що в Києві необхідно змінити систему управління. Для цього необхідно провести громадські слухання і врахувати інтереси киян.

Він не уточнив перелік пропозицій, які висловив уряд до даного законопроекту, оскільки, за його словами. це буде оприлюднене після громадських слухань на тему змін до закону про столицю.

Кабінет міністрів мав намір 7 квітня ухвалити зміни до закону про столицю на своєму засіданні.

Про це заявив прем'єр-міністр Микола Азаров.

"Ми наводимо порядок у столиці та в інших обласних центрах. Зараз ми розглянемо зміни до закону про столицю, які допоможуть підвищити ефективність управління містом", - сказав Азаров.

Нагадаємо, раніше прем'єр дав меру столиці Леоніду Черновецькому три місяці на наведення порядку у місті. Тоді Азаров попередив, якщо за цей час ситуація не покращиться, то "доведеться вживати більш жорсткі заходи".

Черновецький може втратити свою посаду глави Київської міськдержадміністрації. Про це заявив регіонал Володимир Рибак.

За його словами, Черновецькому на зустрічі в Кабміні сказали: "якщо не наведеш порядок – будуть вжиті найжорстокіші заходи. Аж до дострокових виборів".

Рибак виступає також за розподіл посад мера і глави КМДА.

"Я вважаю, що там потрібно сьогодні призначати голову Адміністрації Києва, якщо треба – вносити зміни в закон. І вибудовувати виконавчу владу, виконувати в Києві соціальні програми!", - відзначив депутат.

"Треба затвердити програми по медицині (там дуже багато питань), соціальній підтримці, комунальному господарству, будівництву житла, будівництву метро. А сесія, на мій погляд, займається тільки роздачею землі. Жодної програми не розглядають! Це лихо!", - відзначив Рибак.

Читайте також:

У Черновецького заберуть половину повноважень

БЮТ: Черновецький витратив кредит довіри Януковича

Азаров дав Черновецькому три місяці

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: