Законопроект про зміни до бюджету прийнято

Зміни до бюджету-2007 Верховна Рада в першому читанні прийняла. Це означає, що депутати погодилися з сумою 365млн.грн., виділеною на вибори.

Верховна Рада України прийняла за основу у першому читанні проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2007 р.". За це рішення проголосували 383 народних депутатів з 425 присутніх в сесійному залі.

Проектом закону пропонується спрямувати з державного бюджету 365 млн грн на фінансування підготовки та проведення позачергових виборів народних депутатів України;

50 млн грн. сільгосппідприємствам, що постраждали від весняної посухи для забезпечення їх сортовим насінням під урожай 2008 р.; 100 млн грн на фінансування витрат, пов"язаних з формуванням державного продовольчого резерву; 120 млн грн до резервного фонду для покриття фактичних збитків, понесених сільськогосподарськими підприємствами, які постраждали внаслідок весняної посухи.

Запропоновано також направити 217,3 млн грн Міністерству внутрішніх справ та 2 млн грн Управлінню державної охорони на грошове забезпечення військовослужбовців, осіб начальницького і рядового складу та поетапної ліквідації диспропорцій у їх грошовому забезпеченні; 100 млн грн. - на гарантоване часткове покриття витрат із собівартості товарної вугільної продукції та недопущення зростання цін на товарну вугільну продукцію та електроенергію; 26 млн грн. - Міністерству освіти і науки на погашення заборгованості України по внесках до Об"єднаного інституту ядерних досліджень за останні роки.

Місцевим бюджетам для додаткового фінансування місцевих програм соціально-економічного розвитку запропоновано направити 16 млн гр; на утримання соціальної інфраструктури м. Славутич - 2 млн грн; на збільшення обсягів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток інфраструктури регіонів - 9 млн грн та на субвенції на соціально-економічний розвиток м. Біла Церква - 2 млн грн.

Держкомрезерву для поліпшення стану розрахунків за зберігання матеріальних цінностей державного резерву, у тому числі по прийнятим судовим рішенням запропоновано направити 10 млн грн; 2,1 млн грн - апарату Верховної Ради України для здійснення страхових виплат народним депутатам.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: