Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Закордонні біопаспорти почали видавати у віддалених селах Прикарпаття

Послуга, щоправда, не з дешевих.

Закордонний біометричний паспорт тепер можна отримати навіть у віддалених селах Прикарпаття. Туди приїхала пересувна робоча станція, йдеться у сюжеті ТСН.19.30.

Це мікроавтобус, обладнаний спеціальною апаратурою, аби працівники Паспортного сервісу могли виїжджати на виклик і там оформлювати заявки на видачу закордонних біометричних паспортів.

Послуга, щоправда, не з дешевих - три з половиною тисячі гривень із людини - однак, вона матиме попит, не сумніваються в Паспортному сервісі.

Раніше повідомлялося, що від початку 2018 року українці оформили понад 3 мільйони біометричних паспортів для подорожей за кордон.  За цей період громадяни України отримали 725 тисяч паспортів у вигляді ID-карток.

ВідеоЗакордонний біометричний паспорт тепер можна отримати навіть у віддалених селах Прикарпаття

Туди приїхала пересувна робоча станція. Це мікроавтобус, обладнаний спеціальною апаратурою, аби працівники паспортного сервісу могли виїжджати на виклик і там оформлювати заявки на видачу закордонних біометричних паспортів. Послуга не з дешевих - 3,5 тисячі гривень з людини, однак вона користуватиметься попитом, не сумніваються у паспортному сервісі. 

Закордонний біометричний паспорт тепер можна отримати навіть у віддалених селах Прикарпаття

 

Вибір редакції