Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українські закордонні паспорти отримали понад 78 тисяч жителів окупованого Криму

Найчастіше вони отримують документи у Херсоні.

Від початку окупації Криму 78 395 жителів півострова отримали українські закордонні паспорти, повідомляють Крим.Реалії.

За даними Державної міграційної служби України, жителі анексованого Криму найчастіше звертаються до Дніпровського й Суворовського районних відділень міграційної служби в Херсоні. Паспорти також оформлюють у відділеннях УДМС у Новотроїцькому, Генічеську, Каланчаку та Чаплинці.

ТСН два роки безвізу
tsn.ua

Як повідомлялося раніше, за два роки дії безвізового режиму з Європейським союзом його перевагами скористались майже три мільйони українців. 9,2 млн громадян України перетнули кордон за біометричними паспортами.

Нагадаємо, 11 червня 2017 року громадяни України з біометричними паспортами отримали право на безвізові поїздки до країн Європейського Союзу, окрім Великої Британії та Ірландії. Водночас, з цим документом вони можуть потрапити до Ісландії, Ліхтенштейну, Норвегії та Швейцарії, які входять до Шенгенської зони, але не є членами ЄС.

ВідеоЄвросоюз не бачить причин скасовувати безвізовий режим для громадян України

Про це заявив голова представництва ЄС в нашій державі Хюґ Мінгареллі. Він додав - Україна має дотримуватися зобов'язань, взятих на себе в рамках Угоди про асоціацію з Євросоюзом, яка і передбачала скасування віз для наших громадян. Мінґареллі також наголосив, що Київ має продовжити співпрацю з МВФ для забезпечення макро-фінансової стабільності, забезпечити верховенство права та незалежність роботи антикорупційних органів.  

Євросоюз не бачить причин скасовувати безвізовий режим для громадян України

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції