Закриття аварійного мосту через Дніпро паралізує кілька трас державного значення

Дата публікації
Перегляди
5325
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Закриття аварійного мосту через Дніпро паралізує кілька трас державного значення

Півтора кілометра мосту потребують негайного ремонту

Кілька років тому міст вже перекривали для капітального ремонту.

У Кременчуці можуть закрити для проїзду єдиний у регіоні міст через Дніпро. Причина – його аварійний стан. Ситуація зайшла так далеко, що вже за два тижні, твердять фахівці, рух мостом стане просто неможливим. А отже, зупиниться і рух трасами державного значення Полтава–Олександрія та Бориспіль–Дніпропетровськ. Дніпро, який ділить сам Кременчук на дві частини, стане для містян нездоланною перешкодою, повідомляє кореспондент ТСН. 19.30.

Смуга перешкод завдовжки замалим не з півтора кілометра. Щоби переїхати по мосту з одного берега Дніпра на інший, водієві потрібні міцні нерви та автомобіль. А ще чималий запас часу на затори.

Асфальт не витримав зими. Подекуди він провалився, подекуди, навпаки, став дибки. Оголилися мостові шви і їх дедалі більше розбивають своїми колесами автомобілі. Щоб хоч якось затримати руйнування дороги, рух переправою обмежили. Автомобілям, що важчі 13-ти тонн, проїзду немає.

Утім, кардинально проблеми це не вирішило. Півтора кілометра потребують негайного ремонту. Інакше міст доведеться закрити, бо проїзд ним буде надто небезпечним. Що таке закритий міст, водії пам'ятають дуже добре. Кілька років тому його вже перекривали для капітального ремонту. Тож, щоби дістатися з одного берега на інший, доводилось їхати в інше місто аж за 40 км.

"Безремонтного" життя автомобільному мосту фахівці залишають зо два тижні. Але коли, хто, як і за які гроші його відновлюватиме - залежить від його власника – Південної залізниці. Там же від спілкування на камеру категорично відмовляються. Після кількаденних переговорів погодилися лише на письмову відповідь.

Місцева влада Кременчука готова дати половину грошей на ремонт, щоправда, тільки якщо отримає на це спеціальний дозвіл Кабміну. Листи з проханням про такий дозвіл уже відправили до Києва. Відповіді - немає. Тож, коли почнуть ремонтувати міст - невідомо. Єдине, що можуть обіцяти чиновники, переправи цілком не закриватимуть.

"Будемо ремонтувати у вечірній та нічний час, перекривати одну смугу, обмежувати рух. Будемо викручуватися якось", – переконує керівник житлово-комунального управління Кременчука Сергій Ярош.

Щоправда, зізнаються місцеві урядники, навіть відремонтований міст, це вирішення проблеми не більше ніж на один сезон. Побудований понад 60 років тому, Кременчуцький міст просто не витримує сучасних навантажень. Кременчуку потрібен новий міст, збудувати який мали ще двадцять п'ять років тому.

Кореспондент ТСН Олена Усенко.

У Кременчуці можуть закрити для проїзду міст через Дніпро

У Кременчуці можуть закрити для проїзду міст через Дніпро

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
5325
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація