В Україні 3000 недобудов: Шмигаль виступив з обнадійливою новиною для обманутих інвесторів

Дата публікації
Перегляди
1184
Поділитись:
WhatsApp
Viber
В Україні 3000 недобудов: Шмигаль виступив з обнадійливою новиною для обманутих інвесторів

Фото: pixabay.com

Процес реформування ДАБІ перебуває на завершальній стадії, зазначив очільник уряду.

В Україні є близько 3 тисяч об'єктів, які потребуватимуть ухвалення окремих рішень щодо їхнього введення в експлуатацію.

Про це у п'ятницю, 7 серпня, заявив прем'єр-міністр Денис Шмигаль під час круглого столу на честь Дня будівельника, передає "УНІАН".

"Сьогодні залишаються корупційні моменти в сфері прийняття в експлуатацію. На жаль, не всі учасники ринку зацікавлені у створенні робочих місць і сплаті податків. Дехто хоче зірвати куш і залишити за собою руїни. На жаль, такі речі нас іще переслідуватимуть. В Україні є низка об'єктів, за нашими оцінками, близько 3 тисяч, які потребуватимуть ухвалення окремих рішень із введення їх в експлуатацію", - сказав він.

Для цього також потрібно буде окремо розробляти план дій, додав Шмигаль.

Процес реформування Державної архітектурно-будівельної інспекції України (ДАБІ) перебуває на завершальній стадії, зазначив очільник уряду.

"Ми сьомий місяць перебуваємо в процесі реформи, на мою думку, одного з найбільш корумпованих органів - ДАБІ. З боку уряду все, що можна було зробити, ми зробили. Наступний крок за Верховною Радою. Хочеться, щоб ринок був залучений у процес ухвалення рішення депутатами. Напрацьований законопроєкт, мабуть, вимагатиме незначних корективів. Ми готові їх робити", - заявив Шмигаль.

Прем'єр-міністр наголосив, що це має бути "правильне, зручне для ринку рішення, яке унеможливить корупцію".

Нагадаємо, що народний депутат від "За майбутнє" Ігор Палиця заявив, що ДАБІ продовжує працювати за старими схемами навіть за нової влади. Старим менеджерам, які брали хабарі 10 років поспіль і "носили" кураторам, вдалося залишитися.

Народний депутат Ігор Палиця розповів про існування старих схем ДАБІ

Народний депутат Ігор Палиця розповів про існування старих схем ДАБІ
Наступна публікація