Залізничні квитки знову дорожчають

В Україні дорожчатимуть залізничні квитки: спочатку з 9 березня, а потім з 1 червня. Загалом ціни зростуть на 9,5% для плацкарту і 15% для купейних вагонів.

З 9 березня в Україні в черговий раз зросте вартість залізничних квитків. Проїзд у плацкартних вагонах подорожчає на 4,7%, у купейних і СВ - на 7,4%.

Наприклад, проїхати відстань 500 км в плацкартному вагоні коштуватиме дорожче на 1 грн. 72 коп., в купейному - на 4 грн. 25 коп., у СВ - на 19 грн. 8 коп. (без комісійного збору).

Відповідні тарифи затверджені згідно з наказом міністерства транспорту від 23 лютого, повідомляє прес-служба "Укрзалізниці".

З початком літа (від 1 червня) передбачено наступний етап індексації тарифів. Загальне підвищення вартості проїзду становитиме 9,5% для плацкартних вагонів і 15% - для купейних і СВ.

Таким чином, загальна вартість проїзду на відстань 500 км збільшиться в плацкартному вагоні на 3 грн. 44 коп., купейному - на 8 грн. 50 коп., СВ - на 38 грн. 16 коп. (без комісійного збору).

При цьому "Укрзалізниця" зазначає, що її тарифи значно нижчі, ніж у сусідніх державах. Як приклад компанія наводить вартість квитка в купейному вагоні поїзда Москва-Санкт-Петербург - від 729 до 179 грн. Проїзд у купейному вагоні поїзда Київ-Одеса коштує від 105 до 95 грн. залежно від фірмовості потягу.

Нагадаємо, раніше планувалося цього року здійснювати поетапне підвищення тарифів - щомісяця в середньому на 1,5-3% на плацкартні вагони та на 5% на місяць на купейні та СВ. Проте цей проект наказу Мінтранс не схвалив.

Читайте також:

Ціни на бензин знизяться на 1 гривню

До 8 березня "Укрзалізниця" запустить 9 додаткових потягів

Київське метро ходитиме рідше

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: