Залізничні квитки знову стануть іменними?

Через часті випадки масової скупки квитків спекулянтами, Мінтранс задумався про жорсткіші методи контролю.

Міністр транспорту і зв`язку Микола Рудьковський доручив “Укрзалізниці” вивчити можливість продажу квитків за документами у пікові періоди.

Про це він повідомив сьогодні на засіданні в Мінтрансзв’язку з питань зимових перевезень.

За словами міністра, зараз існує спроба створити ажіотаж навколо масового продажу залізничних квитків після того, як був скасований продаж квитків за документами.

Микола Рудьковський
УНІАН
Міністр транспорту та зв'язку України Микола Рудьковський
У зв`язку з цим, сказав Рудьковський, необхідно розглянути можливість ввести іменні квитки на додаткові поїзди. “Я прошу вивчити, проаналізувати ситуацію до кінця цього тижня”, - зазначив міністр.

За його словами, на додаткові поїзди людина може купити один квиток на одну особу з пред`явленням документа.

Рудьковський підкреслив, що спосіб, яким можливо розв`язати проблему масової скупки квитків, необхідно ще вирішувати, і вивчати.

“Якщо ми погано пройдемо зимовий період, то тоді повернемося до старого способу (продажу іменних квитків – ред.)”, - зазначив він. Рудьковський вважає, що в пікові періоди можна продавати квитки за документами, а в непікові, коли немає масових перевезень, - без документів.

“Нам необхідно виробити механізм, щоб ми могли боротися зі спекуляцією”, - наголосив міністр.

ДОВІДКА. 14 листопада Кабінет міністрів України прийняв постанову “Про внесення змін у Порядок обслуговування громадян залізничним транспортом” (№1320), якою були скасовані іменні залізничні квитки. Постанова набула чинності 21 листопада 2007 року.

Згідно з постановою, оформлення проїзних документів, окрім тих, які дають право на пільги і безоплатний проїзд, здійснюється без пред’явлення паспорта або іншого документа, який підтверджує особу. У проїзному документі на поїзди приміського сполучення прізвище пасажира також не вказується.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: