Залізничники проти Рудьковського

Вільні профспілки залізничників України вимагають від Миколи Рудьковського подати у відставку з посади міністра транспорту і зв`язку.

Вільні профспілки залізничників України вимагають від Миколи Рудьковського подати у відставку з посади міністра транспорту і зв`язку.

Про це заявив голова Вільних профспілок залізничників України Григорій Недвига сьогодні на прес-конференції в УНІАН.

Микола Рудьковський та Володимир Козак
УНІАН
Вільні профспілки залізничників України вважають Миколу Рудьковського некомпетентним міністром
За його словами, Вільні профспілки залізничників прийняли відповідне звернення до міністра. "Звертаємося до Вас з вимогою піти у відставку. Ми сподіваємося, що у Вас ще збереглося поняття честі та гідності, щоб визнати свою професійну непридатність на цій посаді", - говориться у зверненні.

"Ми, залізничники з великим практичним досвідом, ще не бачили за роки незалежності нашої України такого непрофесійного керівника, ніхто з Ваших попередників не ухвалював стільки непотрібних для галузі абсурдних рішень, не висував стільки прожектерських планів, які дискредитують нашу галузь і Україну в очах всієї світової спільноти", - зазначають залізничники у зверненні до Рудьковського.

Як повідомляв iPlus, 4 вересня РНБО визнав за необхідне усунути Миколу Рудьковського від виконання повноважень міністра транспорту і Нестора Шуфрича - від виконання повноважень міністра з надзвичайних ситуацій.

Прем`єр-міністру Віктору Януковичу було доручено вжити заходів на виконання зазначених рішень РНБО.

6 вересня президент Віктор Ющенко підписав укази, якими ввів у дію рішення РНБО про усунення Рудьковського і Шуфрича від виконання повноважень міністрів.

На сьогоднішній день Кабмін не вжив відповідних заходів на виконання зазначених рішень.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: