Робітники пояснили - те, що швидко ставиться, погано стоїть.
Бригада з 10 робітників другий день продовжує зміцнювати паркан на площі Конституції біля будинку Верховної Ради.
У місці, де огорожа має впиратися в дерев'яний зелений паркан, яким обгороджено Маріїнський палац, що реконструюється, ведуться зварювальні роботи.
Крім того, зварювання йде й біля тієї частини огорожі, що розділяє Маріїнський парк і площу Конституції.
Робітники відмовилися назвати організацію, що найняла їх для реконструкції огорожі.
"Ноу коментс", - повідомив один з робітників, що відмовився представитися.
Зі слів другого робітника, вони не будуть нічого коментувати, оскільки не хочуть втратити роботу.
"У нас сім'я, діти. Нам потрібно їх годувати", - підкреслив він.
Відповідаючи на запитання, чому так довго проходить реконструкція огорожі, адже раніше її встановлювали за одну ніч, керівник бригади повідомив, що цього разу вирішено все зробити надійніше.
"Те, що швидко ставиться, погано стоїть", - заявив він.
На запитання, чи зміцнюється огорожа бетоном, робітник здивовано розвів руками.
"Ви ж усе бачите. Де тут бетон?" - задав він риторичне запитання.
Неподалік від них знаходяться 3 міліціонери, що представляють Головне управління Міністерства внутрішніх справ Києва. Зі слів одного з них, у робітників є дозвіл на проведення реконструкції огорожі й ці дозволи перебувають у Раді. При цьому він відмовився повідомити, яку організацію представляють робітники.
Начальник прес-служби ГУ МВС у Києві Володимир Поліщук повідомив, що ремонтні роботи біля Ради не можуть здійснюватися без дозволу комунального підприємства "Київблагоустрій" або ж Головного управління містобудування й архітектури Київської міської державної адміністрації, а також апарату Ради.
Нагадаємо, у суботу, 12 листопада паркан біля Ради почали укріплювати. З'явилася інформація, що двометровий паркан біля будівлі Верховної ради в Києві вирішили укріпити бетоном.
20 вересня учасники акції протесту проти скасування пільг прорвалися через огорожу і намагалися прорватися до парламенту. Під час сутичок було розбито скло на деяких вхідних дверях приміщення ВР. Після цього на початку жовтня біля Ради було встановлено великий паркан (до цього часу багато років парламент був огороджений невисоким парканом).
Спікер Володимир Литвин раніше запевняв, що парламент не має жодного стосунку до встановлення паркану. Після цього паркан ще раз знесли. Зокрема, 3 листопада біля Верховної Ради відбулась акція протесту "Вперед!", у якій взяли участь близько тисячі осіб. Учасники акції зламали металевий паркан та увірвалися на подвір'я парламенту, після цього їх почали відтісняти бійці спецпідрозділів міліції.
У МВС зазначили, що в рамках розслідування справи співробітники правоохоронних органів встановлюють, кому належить паркан.
Читайте також:
Міліція розшукує власника зламаного біля Ради паркана
Паркан навколо Ради депутати звели через фобії - психологи
Під Радою зламали паркан, правоохоронців закидали гарбузами
Литвин божиться, що паркан не ставив, та обіцяє попитати у Азарова