Залякували та катували підозрюваних: що відомо про поліцейське свавілля в Павлограді

Залякували та катували підозрюваних: що відомо про поліцейське свавілля в Павлограді

Фото: ТСН

Тотальну зачистку регіону обіцяє міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

Поліцейські Павлоградського відділу поліції в Дніпропетровській області, яких підозрюють у торгівлі наркотиками і низці інших злочинів, намагалися штучно наростити показники своєї роботи.

Для цього залякували та катували підозрюваних. Це викрили в СБУ. Про це йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

На фото обшуків СБУ та ДБР поліцейські - обличчям у землю. Керівника павлоградського відділу поліції, його заступника та п'ятьох підлеглих затримали за фальшування кримінальних проваджень. У ДБР кажуть, що правоохоронці змушували людей вчиняти крадіжки, збувати зброю та наркотики.

Для отримання фіктивних доказів не гребували й катуванням. Потім зрежисовані злочини штучно "розкривали", заявляють в СБУ.

Задля підвищення показників у роботі відділу поліції протягом 2019-2020 років змушували громадян вчиняти злочини, здійснюючи психологічний тиск та насильство. Також для вчинення злочинів надавали наркотичні речовини та гроші. В подальшому притягували їх до кримінальної відповідальності

речниця ДБР Ольга Чиканова

Відсьогодні, 6 червня, Павлоградський відділ поліції розформовано. Всіх відправлено на переатестацію. Кожного співробітника перевірить внутрішня безпека. Керівні посади скоротили на 20%. Та й на них можна претендувати лише після проходження детектора брехні.

"Це буде стосуватися всіх керівників, які зараз проходять службу в Павлоградському відділу поліції, кандидатів на посади керівників, та працівників, які проходять по базах внутрішньої безпеки - всі пройдуть поліграф", - повідомив голова Національної поліції України Ігор Клименко.

Тотальну зачистку регіону водночас обіцяє міністр внутрішніх справ Арсен Аваков. Відсьогодні на Дніпропетровщині проходить відпрацювання області із посиленим патрулюванням. Також розпочато службове розслідування, аби виявити усіх причетних до злочинних схем поліцейських.

У Павлограді розформували відділок, де поліцейські змушували людей красти та торгувати наркотиками

У Павлограді розформували відділок, де поліцейські змушували людей красти та торгувати наркотиками

"Має бути соромно кожному з вас. Ми побачили повне, тотальне зрощення поліцейських, торговців наркотиками, інших злочинних елементів. Не тільки поліцейських, а й інших правоохоронців", - заявив очільник МВС.

Нагадаємо, що сімом затриманим поліцейським інкримінують створення злочинної організації, перевищення влади, крадіжки, незаконне поводження зі зброєю та розповсюдження наркотиків. Запобіжний захід їм обирали у столиці. Усіх взяли під варту на два місяці без права на заставу.

Повʼязані теми:

Наступна публікація