"Кожен не правий, що почав самосуд": на трасі під Києвом стався конфлікт між групою велосипедистів та водієм позашляховика

"Кожен не правий, що почав самосуд": на трасі під Києвом стався конфлікт між групою велосипедистів та водієм позашляховика

Фото: ТСН

Велосипедна троща сталася на дорозі, де тричі на тиждень велосипедисти проводять тренування, а бізнесмен щодня їздить на роботу.

На Новообухівській трасі під Києвом стався конфлікт між групою велосипедистів та водієм позашляховика. Спортсмени стверджують, що автівка на швидкості їх підрізала. З'ясування стосунків завершилось дрібними травмами і потрощеними велосипедами. Закінчився конфлікт заявами до поліції.

За кермом позашляховика, як з'ясувалося, був В'ячеслав Москалевський - президент корпорації "Рошен", що належить п'ятому президенту України Петру Порошенку. І в чоловіка своя версія подій. Про це йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Велосипедист Дмитро розповів і показав, чим закінчився ранковий конфлікт на дорозі.

"Ми ось так стояли боком до капота. По лівій нозі, по рамі, по колесу він переїжджає, все лопається", - каже хлопець.

Велосипедна троща сталася на дорозі, де тричі на тиждень хлопці проводять тренування. Для власної безпеки винаймають бус для супроводу. Автівка прикриває велосипедистів від автогонщиків, які якнайшвидше намагаються об’їхати пелотон.

"Відчуваю, що мене зачепили боковим дзеркалом, лікоть", - каже велосипедист Тарас Кришталь.

Цього разу одна із автівок, за версією велосипедистів, навмисно підрізала групу спортсменів і робила подібні небезпечні маневри вже не один раз. Хлопці вирішили з'ясувати причини такої агресивної поведінки, наздогнали водія на світлофорі і перекрили йому рух.

"Цей водій готовий нас тиснути. Вчепився в велосипед і відчуваю, що він їде і тягне мене разом із велосипедом", - розповідає велосипедист Олексій Ільчук.

Різні версії подій: водій позашляховика та група велосипедистів зчинили конфлікт на дорозі

Різні версії подій: водій позашляховика та група велосипедистів зчинили конфлікт на дорозі

Розмови не вийшло. Водій "Ауді" чкурнув з місця пригоди, залишивши по собі два розтрощених велосипеди та переляканих спортсменів. Важких травм уникнути вдалося, як і з'ясувати власника позашляховика.

"Якби я наїхав на велосипедистів, було б все сумно. Я акуратно їх штовхнув. Вони впали. Я повернув кермо та об'їхав їх. Велосипеди я готовий їм компенсувати", - каже президент корпорації "Рошен" В'ячеслав Москалевський.

В’ячеслав щодня їздить на роботу Новообухівською трасою і бізнесмена обурюють порушення правил дорожнього руху саме велосипедистами. Мовляв, вони занадто широко рухаються дорогою і навмисно створюють затори. За правилами дорожнього руху велосипедисти мають їхати один за одним і не створювати перешкоди іншим учасникам руху.

"Кожен з нас не правий в тому, що почав займатися самосудом. Я, трактуючи правила дорожнього руху, а вони вирішили начистити мені обличчя", - додає В'ячеслав Москалевський.

Сторони конфлікту написали заяви до поліції. Велосипедисти вважають дії водія замахом на життя. Власник позашляховика вважає, що на нього намагалися напасти. З’ясовувати всі обставини тепер будуть правоохоронці.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Аваріі та ДТП
Наступна публікація