Замість Леніна в Києві пропонують поставити Петлюру

УНП вже виступила з ініціативою спорудження на місці монумента Леніну пам'ятника Головному отаману військ Української народної республіки Симону Петлюрі.

Українська народна партія (УНП) виступила з ініціативою спорудження на місці пошкодженого пам'ятника Леніну на Бессарабці пам'ятника Симону Петлюрі. Про це повідомили в прес-службі УНП.

"На місці ката українського народу має стояти його захисник. УНП вже виступила з ініціативою спорудження на місці монумента Леніну пам'ятника Головному отаману військ Української народної республіки Симону Петлюрі", - зазначив член правління УНП Степан Хмара.

На його думку, президент Віктор Ющенко повинен офіційно заявити про свою позицію, видавши Указ про демонтаж пам'ятника Леніну, оскільки "це буде відповідати його попереднім указам про ліквідацію символів тоталітарного минулого".

"Якщо Київська міська державна адміністрація дійсно прийняла рішення про ремонт пам'ятника Леніну, то це може стати останнім рішенням цього складу КМДА. Народ вийде на вулиці, щоб викинути на смітник і Леніна, і саму КМДА за відверто антиукраїнську політику", - додав він.

Нагадаємо, 30 червня активісти незареєстрованих націоналістичних організацій розбили пам'ятник Леніну, пошкодивши ніс і ліву руку монумента.

Раніше начальник управління охорони культурної спадщини КМДА Руслан Кухаренко заявляв про те, що ушкодженому пам'ятнику Леніну замінять голову.

У свою чергу, представники КПУ обіцяли почати збір коштів на реставрацію пам'ятника. А в КМДА заявили, що пошкоджений пам'ятник Леніну відреставрують за рахунок комуністів.

При цьому раніше представники Конгресу українських націоналістів відзначали, що на місці пам'ятника Леніну має з'явитися пам'ятник гетьману Івану Мазепі.

Читайте також:

Відновлений пам'ятник Леніну відкриють напередодні Дня незалежності

За відбитий ніс Леніна колекціонери дають 10 тисяч доларів

Пам'ятнику Леніну в Києві зроблять нову голову за 200 тисяч

В знак помсти за Леніна комуністи закопали в пісок Шухевича

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: