Замість метро в Києві добудують пам'ятник жертвам Голодоморів

Кабмін перерозподілив 10 млн гривень стабфонду на виконання Києвом функцій столиці на добудування Меморіалу жертвам голодоморів.

Кабінет Міністрів перерозподілив 10 млн гривень коштів стабілізаційного фонду державного бюджету, передбачених на виконання Києвом функцій столиці, на завершення будівництва Меморіального комплексу пам'яті жертв голодоморів в Україні.

Про це сказано в постанові №1311 від 25 листопада.

Ці кошти будуть переспрямовані з 200 млн гривень, передбачених у стабфонді на будівництво ділянки Куренівсько-Червоноармійської лінії метро від станції "Либідської" до "Васильківської".

Нагадаємо, у грудні 2008 року Київська міська державна адміністрація затвердила проект будівництва 1-ої черги Меморіалу, оцінивши ці роботи в 133,775 млн гривень у цінах 2008 року.

Але в листопаді міськадміністрація внесла зміни в проект, збільшивши вартість робіт до 143,412 млн гривень у цінах 2009 року.

У лютому Кабмін розподілив по об'єктах 500 млн гривень коштів стабфонда, передбачені на виконання Києвом функцій столиці, передбачивши 200 млн гривень на будівництво ділянки метро від "Либідської" до "Васильківської".

У листопаді 2008 року Київ побудував 1-у чергу Меморіалу, відкривши його з нагоди 75-ї річниці Голодомору 1932-1933 років.

Читайте також:

На меморіал жертвам Голодомору витратили у 5 разів більше

Націоналісти пообіцяли знести всі радянські пам'ятники в Києві

ПР: із Києво-Печерської лаври зроблять музей Голодомору

У київському метро потяги ходитимуть утричі рідше

Метро на Троєщину обійдеться Києву в 6 мільярдів гривень

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: