Замість музею історії Києва відкрили платний паркінг

Будівництво приміщення для музею історії міста Києва припинено, а на його місці з'явився паркінг по 5 гривень на годину.

Будівництво Музею історії Києва на вул. Інститутскій, 3 припинено, а на його території з'явився платний паркінг на 30 місць.

Година парковки тут коштує 5 гривень. Проте, хто є власником стоянки і чому будівництво припинене, ніхто не знає. Дирекція ТОВ "Історія міста" від коментарів відмовляється.

Тим часом, Музей історії Києва залишається без постійного приміщення, а фонди закладу, в яких налічується більше 250 тисяч експонатів, дотепер зберігаються в коробках в підвалі Українського дому.

Музей історії Києва існує з травня 1982 року. Спочатку він розташовувався в Кловському палаці, а з 2004 року власного приміщення у нього немає.

При цьому заступник начальника головного управління культури і мистецтв Олена Пальчикова, яка займається питаннями будівництва, капремонту і реконструкції об'єктів культури, говорити з про парковку відмовилася. Вона попросила офіційний запит, який нібито повинне спочатку розглянути її керівництво.

Нагадаємо, раніше Київрада передала ТОВ "Історія міста" у власність недобудована будівля на вул. Інститутській, 3 і дав згоду на його знос для будівництва приміщення Музею історії Києва в комплексі з бізнес-центром і підземним паркінгом.

В той же час, міська влада обіцяла, що нова будівля для Музею історії Києва буде побудована до 2012 року.

Читайте також:

У Львові відкрили музей-в'язницю, де катували політв'язнів

В Одесі відкрили перший в Україні музей Холокосту

Будівництво "Донбас-Арени" обійшлося у 400 мільйонів доларів

Завершення реконструкції Московської площі перенесли ще на рік
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: