Замість радянського Калашникова - німецький пістолет-кулемет. Поліція отримала нову зброю

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Переозброєння проводять у межах реформування Нацполіції.

Декілька тисяч поліцейських незабаром отримають нові пістолети-кулемети: замість радянського Калашникова - німецький МР-5. Переозброєння проводять у межах реформування Національної поліції. Про переваги МР-5, у ТСН.19:30.

Чи не найголовніша його перевага - менша вбивча сила та менший рикошет. Під час застосування низька ймовірність, що куля відскочить і поранить раптового перехожого. Нові кулемети отримають правоохоронці, які несуть службу в аеропортах, на вокзалах та місцях масового скупчення людей.

Нові кулемети вперше надійдуть на озброєння Національної поліції.  Їх активно використовують копи Франції, Великої Британії, Німеччини та США. Бійці ж українського "КОРДу" МР-5 у руках досі не тримали.

 Часу, щоб опанувати такий вид зброї, кажуть, багато не треба. Від старого Калашникова правоохоронці не відмовляться. Із ним нестимуть службу на Сході країни, адже автомат насамперед розроблений для військових підрозділів.

ВідеоДекілька тисяч українських копів незабаром отримають нові пістолети-кулемети

Замість радянського Калашникова - німецький "МР-5". Переозброєння проводять у межах реформування Національної поліції. Передусім, нові кулемети видадуть копам, які несуть службу в аеропортах, на вокзалах та місцях масового скупчення людей.  

Декілька тисяч українських копів незабаром отримають нові пістолети-кулемети

Де купували та в скільки обійшлося переозброєння, голова Національної поліції Сергій Князєв не каже: "Це була таємна купівля. Я не можу розповісти щодо деталей закупки і назвати підприємства, які брали участь. Кожен наряд поліції буде забезпечений таким видом зброї".

Обіцяють, уже незабаром калаші підуть на склад, а кілька тисяч копів отримають нові кулемети.  "Автомат Калашникова – це зброя, яка потрібна солдату в армії.  Він призначений для того, аби знищувати злочинця. Новий вид  зброї має превентивний характер. Поліцейський, який використовує зброю як крайній захід, повинен зупинити правопорушника, дати йому право на життя, а потім притягнути його до кримінальної відповідальності", – сказав Голова Нацполіції. 

Кореспондент ТСН Алла Хоцянівська. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції