Замість служби загиблий у кар'єрі на Київщині солдат будував дачі олігархам

За словами родичів Романа Маргіти, котрий загинув у піщаному кар'єрі, замість служби в елітних військах призовник будував елітні дачі.

Родичі загиблого у кар'єрі на Київщині солдата заявили, що замість служби в армії він займався будівництвом елітних дач.

За словами сестри загиблого Романа Маргіти, його служба в елітних військах немала нічого спільного з військовою службою. "Він мені розказував, що їх (солдатів – ред.) возили в різні підсобні господарства, на дачі багачів, там вони і шпаклювали їм будинки. Що вони їм казали, то вони і робили", - розповіла Вікторія Маргіта.

Вікторія щодня спілкувалась з братом по телефону. Каже, вранці у казармі вояки снідали, а потім цілий день тяжко працювали.

Військове керівництво стверджує, що Роман загинув під час виконання службових обов'язків через недотримання правил безпеки.

"Під час завантаження піску Роман зайшов за задній борт, куди не повинен був заходити, там був обвіс піску, і його присипало", - розповів керівник головного управління виховної і соціально-психологічної роботи ЗСУ Олександр Копаниця.

Те, що солдати працювали на несанкціонованому кар'єрі, генерал підтвердив, однак про факти залучення хлопців до роботи на приватних дачах йому не відомо.

Розслідуватиме цю трагедію військова прокуратура. В Генштабі ЗСУ створили спеціальну комісію, яка, зокрема, має з'ясувати, хто дав команду солдатам брати пісок на несанкціонованому кар'єрі.

Більше подробиць справи - у сюжеті ТСН.

Читайте також:

Міноборони заявило про другу за добу смерть в українській армії

В Одесі арештували капітана, який застрелив солдата

Сім'я загиблого на Одещині солдата звинувачує капітана у смерті сина

Ющенко вимагає від армії звіту про загибель солдатів у мирний час

ВідеоСолдат загинув у несанкціонованому кар'єрі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: