Замість сплати за газ "Київенерго" придбало мазут

Столичні енергетики вирішили не сплачувати борги "Газу України". Натомість придбали собі мазут. Його вистачить до 1 березня.

Для виробництва електричної енергії "Київенерго" придбала 53 тисячі тон мазуту на загальну суму 126 млн. грн., повідомила прес-служба енергетичної компанії. Мазут придбано за рахунок ремонтів та сплати за газ.

"Купівля мазуту відбулася за рахунок недоплати "Київенерго" за отриманий газ ДК "Газ України". Оскільки монополіст-постачальник газу ухиляється від підписання актів споживання газу за листопад та грудень 2008 року та укладання договору на поточний рік, ми не маємо змоги законним чином сплачувати за газ", - заявив фінансовий директор "Київенерго" Михайло Уткін.

Він повідомив, що столичні енергетики з цього приводу звернулися до суду.

"Відволікаючи кошти на придбання мазуту «Київенерго» вимушено значно скоротити витрати на ремонтні роботи та реалізацію інвестпрограми", - додав Уткін.

За даними прес-служби компанії, переговорний процес із виробниками про закупівлю мазуту "Київенерго" вело самостійно. Вартість однієї тони мазуту складає 2380 грн. при середній на ринку 2500 грн. за тону.

Придбаного "Київенерго" палива вистачить для роботи київських ТЕЦ-5 та ТЕЦ-6 до 1 березня поточного року.

Раніше НАК "Нафтогаз" заявив, що "Київенерго" винна ДК "Газ України" за спожитий природний газ 1 мільярд 45 мільйонів гривень, при тому, що кияни сумлінно сплачують усі рахунки.

"Нафтогаз" попередив: подальше збільшення заборгованості може значно ускладнити проведення опалювального сезону.

Читайте також:

У Києві за борги відключили котельню

Альтернатива газу: як Україна може позбутися залежності від Росії
"Київводоканалу" погрожують не продовжити ліцензію

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: