Перейти до змісту
"Занадто довго була виконувачем обов'язків". У суді пояснили, чому відсторонили Супрун

Водночас Супрун не заборонили здійснювати повноваження заступника міністра.

Окружний адміністративний суд міста Києва надав пояснення, чому частково задовольнив заяву про забезпечення адміністративного позову, подану Ігорем Мосійчуком, щодо відсторонення Уляни Супрун від виконання обов'язків міністра охорони здоров'я. 

Зокрема, судом ухвалено – заборонити першому заступнику міністра охорони здоров’я України Супрун Уляні вчиняти будь-які дії, спрямовані на реалізацію повноважень міністра охорони здоров’я України. Водночас, відповідачу не було заборонено здійснювати повноваження, які були делеговані йому як заступнику міністра.

"Своє рішення суд мотивував наявністю ознак очевидної протиправності у тимчасовому виконанні першим заступником Міністра охорони здоров’я України повноважень такого Міністра у строк, що перевищує один місяць з моменту наділення особи відповідними повноваженнями (27 липня 2016 року)", - йдеться у поясненні суду.

Судом було встановлено, що поза межами такого строку перший заступник міністра охорони здоров’я може виконувати виключно ті повноваження міністра охорони здоров'я, які були йому надані за дорученням такого міністра. Водночас, станом на час ухвалення рішення про забезпечення адміністративного позову, докази ухвалення такого розпорядчого документу відсутні.

Окрім того суд врахував доводи позивача про те, що у 2015 році Супрун Уляна отримала громадянство України і, водночас, досі перебуває у іноземному громадянстві (громадянство США), тоді як відповідно до закону України "Про громадянство України" в Україні існує єдине громадянство.

Як повідомлялось, раніше з подачі Ляшка Уляні Супрун тимчасово заборонили виконувати обов'язки міністра охорони здоров'я. Заборона діятиме до остаточного рішення суду. Водночас у соцмережах вже з'явився хештег "ПідтримуюСупрун". 

У Міністерстві охорони здоров'я повідомили, що консультуються з юристами через таке рішення суду

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин