Занзібар, Львів та Одеса: де відпочити на травневі свята і скільки це коштуватиме

Туроператори констатують, що відпочинок в Україні за цінами не поступається закордонному. 

Більшість українців на травневі відпочиватимуть в Україні. Львів, Одеса, Закарпаття та передмістя столиці - це найпопулярніші напрямки внутрішнього туризму. При цьому, якщо порівняти відпочинок вдома та за кордоном - то закордон може виявитися дешевшим.

Як йдеться у сюжеті ТСН.19:30, вартість путівки до Туреччини чи Кіпру приблизно така ж, як і поїздка у якісний готель у межах країни. А, наприклад, екзотичний Занзібар може обійтися на трьох у тисячу доларів.

Загалом, українцям відпочинок на травневі свята обійдуться від трьохсот до тисячі доларів, якщо їхати до Туреччини, Кіпру, Чорногорії, Єгипту та країни Азії. Примітно, що за відпочинок того ж рівня в Україні, приміром на Львівщині, Одещині чи у Карпатах доведеться викласти на третину дорожче.

Водночас, як поясняють туреоператори, в цілому відпочинок в Україні, звичайно, дешевший. Проте українцям, щоб зекономити, доводиться жертвувати сервісом. Наприклад, щоб відпочити у популярній Затоці, що на Одещині, доведеться заплатити 400-500 гривень за добу, якщо поселитися у будинку економ-класу. У готелі ж потрібно буде заплатити від 700 гривень за ніч.

Кореспондент ТСН Тетяна Боковня.

Туроператори розповіли, де на травневі свята відпочиватимуть українці

Більшість українців (70%) на травневі свята відпочиватимуть в Україні. Львів,  Одеса, Закарпаття та передмістя столиці  - це найпопулярніші напрямки внутрішнього туризму. Якщо порівняти відпочинок на одному рівні вдома та за кордоном, то закордон може обійтись навіть у менші гроші.  

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: