Запеклий бій біля Санжарівки та вогневі атаки бойовиків на всіх напрямках. Мапа АТО

Дата публікації
Запеклий бій біля Санжарівки та вогневі атаки бойовиків на всіх напрямках. Мапа АТО

Військові продовжують утримувати свої позиції / Reuters

Найманці намагаються розширити підконтрольні території Донбасу.

Обстановка в зоні АТО на Донбасі, де за добу з загинули семеро захисників України, залишається складною. Бойовики продовжують вести активні бойові дії з метою розширення зони конфлікту та збільшення площі підконтрольних їм територій.

Про це сьогодні на щоденному брифінгу повідомив заступник керівника Інформаційно-аналітичного центру РНБО Володимир Полевий.

Зокрема, на всіх напрямках зони АТО бойовики неодноразово обстрілювали позиції українських військових з артилерії, мінометів, гранатометів, танків та реактивних установок "Град".

Повідомляється, що запеклі бої відбуваються поблизу Санжарівки Артемівського району Донецької області, де найманці атакували взводний опорний пункт військових та 6 разів обстріляли його з "Граду".

Ситуація в зоні АТО станом на 26 січня / РНБО

Водночас, в РНБО також нагадали, що через численні обстріли наразі тимчасово припинено пропуск через контрольний пункт "Гнутове" на дорожньому напрямку "Новоазовськ – Красноармійськ – Талаківка – Маріуполь". Також закритим залишається контрольний пункт "Станично-Луганське", поряд з яким пошкоджено автомобільний міст.

Раніше повідомлялося, що бойовики накрили артилерійським вогнем Луганщину та невдало штурмували силовиків біля Майорська.

Наступна публікація