Записуватися через "Дію" на вакцинацію від коронавірусу більше не потрібно: деталі

Записуватися через "Дію" на вакцинацію від коронавірусу більше не потрібно: деталі

Associated Press

Від завтра вакцинуватися від коронавірусу в Україні можуть всі охочі.

В Україні для вакцинації від коронавірусу більше не потрібен запис у застосунку "Дія". Це пов'язано із запуском 21 липня п'ятого етапу вакцинальної кампанії, коли отримати щеплення можуть всі охочі від 18 років.

Про це повідомляється у Telegram-каналі "Дії".

"Розпочинається п'ятий етап національного плану вакцинації. Це означає, що тепер вакцинуватися можуть всі охочі — незалежно від віку та інших факторів. Отже, запис через "Дію" більше не потрібен", - сказано в повідомленні.

У "Дії" кажуть, що від початку вакцинальної кампанії на щеплення електронно записалися 698 тисяч українців, а понад 40% вже вакцинувалися.

Зауважимо, що тепер записатися на вакцинацію можна за номером реєстратури пункту щеплення чи контактцентрів масової вакцинації, а також буде працювати жива черга.

Нагадаємо, що раніше керівник Центру економіки охорони здоров'я Київської школи економіки (KSE) Юрій Ганиченко заявив, що українцям важливо вакцинуватися саме зараз, поки немає зростання захворюваності на COVID-19, яке експерти прогнозують вже найближчим часом. Оскільки фахівці прогнозують, що спалах "може бути дуже серйозним". До прикладу, у Нідерландах, де були схожі з Україною темпи спадання захворюваності, ці ж показники за тиждень зросли вдесятеро.

Як повідомлялося, в Україні можуть запустити вакцинацію від коронавірусу в аптеках.

Раніше учені з університету Вашингтона в Сент-Луїсі у новому дослідженні з'ясували, які вакцини можуть роками захищати від коронавірусу. Детально про це читайте тут.

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Яка ситуація з COVID-19 і вакцинацією зараз в Україні – міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко

Яка ситуація з COVID-19 і вакцинацією зараз в Україні – міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко
Наступна публікація