Запорізька мати, яка покинула дітей у таборі безхатьків, знайшлася, але згодом зникла

Дата публікації
Перегляди
2284
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Запорізька мати, яка покинула дітей у таборі безхатьків, знайшлася, але згодом зникла

Фото: скриншот з відео

Діти перебувають у лікарні.

У Запоріжжі мати, яка залишила двох своїх малих дітей у таборі безхатьків на березі Дніпра, знайшлася, але знову зникла. До синів, які перебувають у лікарні, вона прийшла лише раз, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Зараз 2-річний Максим та 3-річний Андрій перебувають у лікарні. Їхні ліжечка стоять поруч. Лікарі розповідають, що діти метушливі і не можуть набавитися іграшками. Про батьків, які залишили їх, вони не згадували.

Дітей у таборі безхатьків минулого тижня знайшли запорізькі правоохоронці. Повністю голі діти копирсались серед сміття. Як з'ясувалось згодом, тут вони жили щонайменше тиждень. Дітей просто неба залишили рідні батьки.

ТСН вдалося розшукати квартиру, де разом з дітьми мешкало подружжя. У вікнах вибиті шибки, а крізь дірки у дверях можна зазирнути всередину. В оселю, де також жили його брати із матір'ю, три роки тому чоловік й привів дружину. Тут народилися Максим та Андрійко. Утім, одного дня молоді батьки лишили хлопчиків на родичів та поїхали начебто на заробітки.

Лишила дітей у таборі безхатьків: горе-мати знайшлась, а потім знову зникла

Лишила дітей у таборі безхатьків: горе-мати знайшлась, а потім знову зникла

Родина стояла на обліку в соціальній службі. Утім,  останнім часом ані її фахівці, ані навіть педіатр з поліклініки в оселю потрапити не могли. 

Взимку, коли служба у справах дітей розпочала клопотання про позбавлення батьківських прав, подружжя забрало дітей та зникло у невідомому напрямку. Де жили батьки з малими, невідомо. Наприкінці серпня вони оселились на пляжі поруч із безхатьками. На них удень залишали хлопчиків, а самі приходили лише вночі. Після того, як поліція знайшла дітей та передала у лікарню, мати навідалась до них лише раз.

Де зараз батьки Максима та Андрійка, невідомо. У соцслужбі їх не шукають, а наполягають на позбавленні батьківських прав. Малюків після проходження медичного обстеження мають перевести в дитбудинок.

Кореспондент ТСН Яків Носков.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2284
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація