Запорізька "швидка" не мала потрібного обладнання, щоб врятувати життя школяра

У машині швидкої допомоги не було обладнання, що допомагає "запустити" серце. А школяр стояв на обліку у кардіологів.

Запорізька бригада "швидкої", яка виїхала надавати допомогу 12-річному підлітку, який пізніше помер, не була повністю укомплектована всім необхідним. Зокрема, в машині не було дефібрилятора (обладнання, що допомагає "запустити" серце).

"У Заводському районі взагалі немає жодного киснево-дихального апарату в машині швидкої допомоги. А у всьому місті тільки 3 машини швидкої допомоги обладнані згідно з європейськими стандартами", - зазначив керівник запорізької незалежної профспілки лікарів швидкої допомоги Анатолій Сидоренко.

За словами Сидоренка, хлопчик стояв на обліку у кардіологів.

Однак, він зазначив, що стверджувати зараз про те, що якби в машині "швидкої" було все необхідне обладнання, то хлопчика вдалося б врятувати - не можна.

За словами керівника запорізької незалежної профспілки лікарів швидкої допомоги, у запорізьких виїзних "швидких" бригад є 18 дефібриляторів, але з них працює лише 9. Вартість одного дефібрилятора-близько 20 тисяч гривень, киснево-дихальної апаратури - близько 3 тисяч гривень.

Нагадаємо, прибувши на виклик у школу, медики швидкої допомоги констатували клінічну смерть дитини. Ще якийсь час за його життя медики боролися, як могли: робили штучну вентиляцію легень, масаж серця, використовували необхідні медпрепарати. Однак, "запустити" серце хлопчика їм так і не вдалося.

Причини смерті дитини покаже розтин.

У школі № 75, де помер 12-річний учень, сьогодні оголошено день жалоби.

Читайте також:

У запорізькій школі помер 12-річний учень

На Рівненщині школяр помер після бійки

У Донецьку під час підтягувань на турніку помер 11-класник

На Запоріжжі на школяра впав шмат шиферу у 100 кв. м: дитина вижила

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: