Запорізька "Свобода" вимагає звільнити суддів, що позбавили Бандеру звання Героя

Запорізька обласна організація ВО "Свобода" виступила з різким засудженням рішення Донецького окружного адмінсуду щодо скасування героїзації Бандери та вимагає звільнити суддів за перевищення службових повноважень.

Запорізька обласна організація ВО "Свобода" вимагає негайно звільнити суддів Донецького окружного адмінсуду, які ухвалили рішення про визнання протиправним указ президента про присвоєння Степанові Бандері звання Героя України, та скасувати саме рішення.

Про це повідомляється на офіційному сайті всеукраїнського об'єднання.

"Запорізька "Свобода" вимагає негайно скасувати замовне рішення, звільнити суддів, які його ухвалили, та відкрити проти них карну справу за перевищення службових вповноважень", - зазначається у заяві.

"Своїм рішенням суд порушив Закон України "Про державні нагороди України" та Статут "Про звання Героя України". Тим самим показав всю продажність судів та сучасного судочинства. Неповага до Героїв України, паплюження українського законодавства та ненависть до усього українського – це дійсне обличчя нової "поффесорської" влади", - зазначається у заяві.

"Свободівці" вважають "притягнутим за вуха" приклад того, що Степан Бандера не є громадянином України тому, що він помер до 1991 року.

"Степан Бандера є справжнім громадянином та Героєм України на відміну від багатьох так званих "хероїв", як наприклад, українофоб Богуслаєв", - зазначає запорізька "Свобода".

Нагадаємо, 2 квітня Донецький окружний суд визнав незаконним і скасував указ екс-президента Віктора Ющенка про присвоєння лідеру ОУН Степану Бандері звання Героя України.

У рішенні суду зазначено, що указ Ющенка про присвоєння Бандері звання Героя України був виданий з порушенням норм у зв'язку з тим, що Бандера ніколи не був громадянином України.

Суд також виніс рішення стягнути з державного бюджету України 3 гривні 40 копійок, витрачені на судові витрати, на користь адвоката Володимира Оленцевича, який подав позов про скасування цього президентського указу.

Читайте також:

Указ про героїзацію Бандери буде автоматично скасований через 10 днів

НУ-НС: скасування указу про героїзацію Бандери - політичне замовлення

Донецький суд відібрав у Бандери звання Героя
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: