Запорізькі ветерани збирають кошти на відновлення пам'ятника Сталіну

Голова запорізької міської організації ветеранів Віктор Короленко заявив, що встановлення нового пам'ятника Сталіну - принципове питання для ветеранів.

 У Запоріжжі ветерани Великої Вітчизняної війни розпочали збір коштів на виготовлення і встановлення на території Запорізького обкому КПУ нового пам'ятника Йосипу Сталіну.

Як відомо, у новорічну ніч стався вибух на території Запорізького обкому КПУ, внаслідок чого був повністю зруйнований пам'ятник Сталіну. Вибухом також вибило шибки в будівлі обкому і трохи пошкодило саму будову.

Голова запорізької міської організації ветеранів Віктор Короленко заявив, що встановлення нового пам'ятника Сталіну - принципове питання для ветеранів.

За його словами, руйнування "пам'ятника Сталіну є оскверненням почуттів запорізьких ветеранів".

Одним із перших, хто заявив про готовність здати гроші на новий пам'ятник, став запорізький ветеран війни Олексій Попов.

"Я зі своєю сім'єю порадився, і вношу перший внесок у новий пам'ятник - 3000 гривень" - заявив Попов.

Як повідомив перший секретар Запорізького обкому КПУ Олексій Бабурін, загалом на створення і встановлення нового пам'ятника Сталіну в Запоріжжі потрібно "порядка 300-400 тисяч гривень: щоб монумент був міцніше за попередній і охоронявся краще", тобто в 4-5 разів більше, ніж обійшовся комуністам перший пам'ятник.

Нагадаємо, наприкінці грудня невідомі зловмисники пошкодили погруддя Сталіна, відрізавши від пам'ятника голову. Націоналісти заявили, що це їхніх рук справа.

Читайте також:

Тягнибоківці вимагають покарати міліціонерів

Міліція виправдала "свободівців": Сталіна підірвали не вони

За підірваного Сталіна можуть посадити на 10 років

Симоненко вимагає покарати Бандеру за знищений пам'ятник Сталіну

Комуністи відновлять знищений пам'ятник: Сталін живий і буде жити

ВідеоЗапорізькому пам’ятникові Сталіну відрізали голову

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: