Запорізький губернатор придбав Ющенку рушник за 2500 гривень

На Покровському ярмарку у Запоріжжі Віктору Ющенку сподобався рушник за дві з половиною тисячі гривні. Розплачувався за рушник губернатор.

10 жовтня на Покровському ярмарку в Запоріжжі Віктор Ющенко купив у майстра художньої вишивки Лідії Арутинянц вишитий рушник за 2,5 тис. грн.

Розплатився за покупку президента губернатор Запорізької області Олександр Старух.

"Президент підійшов до мене, дивився наші вишиванки, а потім говорить: "Чиї це рушники?" Я говорю: "Мої". Він запитав: "А ви продаєте?". Я говорю: "Так". Пішли, він відразу вибрав, і купив у мене рушник за 2,5 тисячі", - розповіла майстриня. За її словами, гроші за покупку заплатив не Віктор Ющенко, а запорізький губернатор Олександр Старух.

Нагадаємо, 10 жовтня президент Віктор Ющенко в Запоріжжі і області відвідав заходи, присвячені 70-річчю утворення Запорізької області і Дню міста Запоріжжя.

Цікаво, що за день до приїзду голови держави в місті почали знімати (що можна було зняти – в т.ч. банери і розтяжки), заклеювати папером або завішувати шматками тканини всі вивіски і зовнішню рекламу російською мовою уздовж наміченого маршруту слідування президентського кортежу.

 

 

 

 

Читайте також:

У Запоріжжі до приїзду Ющенка заклеїли всі вивіски російською

Ющенко подарував патріарху Кирилу вишиванку

Черновецький у вишиванці загравав до Ющенка (відео)

Хлопчик, який пісяє у вишиванці

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: