Запорізький губернатор оскаржив у прокуратурі встановлення монумента Сталіну

Запорізька прокуратура розгляне законність дій комуністів, які поставили пам'ятник Сталіну в місті. Крім того, губернатор назвав незаконним будівництво міського обкому КПУ.

Голова Запорізької облдержадміністрації Борис Петров вважає, що пам'ятник Йосипу Сталіну в Запоріжжі встановлено із порушенням законодавства, і звернувся до прокуратури з приводу цих дій.

Про це він заявив на прес-конференції. Зокрема, Петров звернувся до мера Запоріжжя Євгена Карташова із запитом даних про документи і рішення, що дозволили встановити бюст Сталіну в будинку обкому КПУ в місті. Також губернатор звернувся в прокуратуру Запорізької області з проханням дати правову оцінку діям комуністів.

"Я надіслав звернення до мера з вимогою дати вичерпну інформацію про те, на підставі яких документів і рішень це зроблено. Як ви знаєте, ніяких документів і рішень немає. Я вважаю, що міський голова самоусунувся. Також я звернувся до прокурора - дати правову оцінку діям комуністів", - заявив Петров.

Він зазначив, що не тільки пам'ятник радянському вождю встановлений у місті незаконно, а й зведення самого будинку обкому КПУ, котрий, згідно з документами, мав бути двоповерховим, а де-факто збудовано триповерховим.

Нагадаємо, 5 травня комуністи урочисто відкрили пам'ятник Сталіну в Запоріжжі. Триметровий силуміновий пам'ятник, що є напівфігурою Сталіна у військовій формі із зіркою Героя, відкрили біля будинку Запорізького обкому КПУ в Жовтневому районі Запоріжжя під гімн СРСР у присутності близько 1000 представників КПУ і прихильників комуністичної ідеології. Відкриття монумента було приурочене до Дня Перемоги.

Крім того, комуністи мають намір відкрити пам'ятник радянському вождю в Одесі та згодом ініціювати встановлення такого пам'ятника в Києві.

Читайте також:

Пам'ятник Сталіну відкрили у Запоріжжі

Табачник не бачить різниці між Сталіним і Бандерою

В Раді пропонують заборонити пропаганду сталінізму

ВідеоУ Запоріжжі відкрили пам'ятник Сталіну

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: