Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Заповідником на Одещині керуватиме економіст, який не розуміє поняття "екосистема"

Мінекології призначило кандидата, який не відповів на більшість запитань.

Переможець конкурсу на посаду директора Національного природного парку "Тузловські лимани" Віталій Чакір не зміг відповісти на елементарні запитання щодо заповідника, який очолюватиме, а також засвідчив, що не розбирається у фаховій термінології.

Відео конкурсу, який выдбувався в Міністерстві екології та природних ресурсів 7 грудня, оприлюднив у Facebook користувач Михайло Кицюк.

Присутні часом реагували сміхом на відповіді Чакіра. Сам претендент зрештою зізнався, що за фахом - менеджер-економіст. Про це він сказав, коли не зміг відповісти на запитання, що таке "трофічна піраміда" та "трофічний ланцюг" - базові поняття в екології.

Рекомендації Чакіру дали Одеська облрада і Татарбунарська райрада.

Нинішній керівник парку Іван Русєв назвав конкурс "фарсом". 

Раніше повідомлялося, що переможець конкурсу на посаду голови Миколаївської ОДА Олексій Савченко під час написання презентації на конкурсі щодо посади припустився численних помилокНа кожній сторінці з презентації Савченка журналісти помітили десятки помилок у словах на кшталт "диячу освиту" замість "дитячу освіту" або "навидь ликів" замість "навіть ліків". Деякі вислови із завдання переможця конкурсу не одразу можна зрозуміти. Зокрема, "підрамка селу", "пітоні води", "дующего институту праці".

Залиште свій коментар

Вибір редакції