Запрошення відвідати Україну та спільна протидія російському втручанню: Порошенко провів зустріч із Туском

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Також вони обговорили економічні питання.

Президент України Петро Порошенко у Гельсінкі під час саміту "Європейської народної партії" провів зустріч із головою Ради ЄС Дональдом Туском, під час якої вони обговорили економічні питання, а також санкції проти Росії.

Про це йдеться на офіційній сторінці Порошенка у Twitter.

"Я запросив лідерів Євросоюзу відвідати Україну і це запрошення було прийняте. Дональд Туск відвідає Україну на початку наступного року і очікується дуже активний діалог особливо напередодні Саміту Євросоюзу, де буде вирішуватися питання про продовження санкцій", - заявив Порошенко.

Крім цього, сторони також домовились посилити координацію зусиль щодо протидії російському втручанню у вибори в Україні та ЄС у 2019 році.

"Приємно, що президент Європейської Ради відзначив зусилля із впровадження реформ та привітав досягнення важливої домовленості з Міжнародним валютним фондом, що сприятиме макроекономічній стабілізації в Україні", - підкреслив Порошенко.

Під час виступу на саміті ЄНП голова Ради ЄС Дональд Туск також заявив, що хто не засуджує Путіна за агресію проти України, хто потурає агресорові і є проти жертви, той не може вважатися європейцем.

"Хто не засуджує Путіна за агресію проти України, хто не допомагає Україні, той не може вважатися європейцем", – сказав...

Опубліковано Петром Порошенком Четвер, 8 листопад 2018 р.

Нагадаємо, 8 листопада у Гельсінкі триває саміт "Європейської народної партії", на якому були присутні більшість лідерів країн-членів Європейського союзу.

Залиште свій коментар

Вибір редакції