Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Запросив у Донецьк: пропагандист Соловйов зухвало відгукнувся на критику від Зеленського

Також росіянин заявив, що Путін більше дбає про людей, ніж президент України.

Напередодні у вечірньому ефірі своєї програми на російському телебаченні кремлівський пропагандист  Володимир Соловйов прокоментував критичні слова від президента України Володимира Зеленського та його запрошення відвідати Донбас. Про це повідомляє РИА Новости.

Росіянин акцентував увагу на тому, що йому заборонено в'їзд на територію України, однак при цьому "запросив" українського президента на зустріч у Донецьку – так, немовби це місто не є Україною, а російський журналіст має право призначати зустріч президенту незалежної держави.

Викличні та принизливі слова пропагандист доповнив своїм трактуванням переговорів у "нормандському форматі" 9 грудня в Парижі – на думку Соловйова, Зеленський відзначився невмілими відповідями на запитання щодо діалогу з лідерами бандформувань ОРДЛО, а Путін продемонстрував більшу турботу про інтереси жителів Донбасу.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Никакого Бриони!

Публикация от Владимир Соловьев (@vrsoloviev)

Також Соловйов оприлюднив у своєму інстаграмі фото в кросівках – це була своєрідна відповідь на іронічні слова Зеленського про страх забруднити в Україні туфлі дорогого бренду Brioni. "Ніякого Бріоні!" – підписав свою світлину росіянин.

Відео Брифінг Зеленського за підсумками "нормандського саміту"

Після зустрічі лідерів чотирьох держав у Парижі президент України дав пресконференцію, на якій підсумував перемовини. За його словами, українська сторона під час переговорів наполягала, що комплексне вирішення конфлікту на сході України неможливе без забезпечення безпекової ситуації, а вже після цього можна говорити про політичні питання.  

Брифінг Зеленського за підсумками "нормандського саміту"

Залиште свій коментар

Вибір редакції