Запровадження 5G: коли з'явиться в Україні та чому світ протестує проти нового покоління зв'язку

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Офіс президента України зобов'язаний на неї відреагувати.

Вже понад 25 тисяч підписів зібрала петиція на сайті президента України про заборону впровадження стандарту зв'язку 5G. Авторка петиції Юліана Гордей просить: "Без клінічно підтвердженої доказової бази по безпечності даного виду зв’язку просимо не вводити його в нашій країні".

В ефірі Сніданку з 1+1 розбиралися, чому 5G почали вважати шкідливим і в яких ще країнах протестують проти його запровадження.

Так, у Міністерстві цифрової трансформації запевняють, що 5G зв'язок є абсолютно безпечними. "Частоти, які використовуються для 5G не сильно відрізняються від тих, які використовуються для інших поколінь мобільного зв'язку - 2, 3, 4G. Ці частоти при тих силах випромінювання, які застосовуються, є абсолютно безпечними. Більше того, в Україні норми випромінювання, які встановлені, обмеження на рівні випромінювання значно, набагато жорсткіші, ніж в Європі", - зазначив заступник міністра цифрової трансформації Олександр Шелест.

Відео Чому світ протестує проти впровадження стандарту зв’язку 5G

Вже понад 25 тисяч підписів зібрала петиція на сайті президента України про заборону впровадження стандарту зв'язку 5G. Авторка петиції Юліана Гордей просить: "без клінічно підтвердженої доказової бази по безпечності даного виду зв’язку просимо не вводити його в нашій країні". Чому взагалі 5G почали вважати шкідливим і в яких ще країнах протестують проти його запровадження - у сюжеті.

Чому світ протестує проти впровадження стандарту зв’язку 5G

Зазначимо, що в Європі діє норма випромінювання - 450 мікроват на сантиметр квадратний, а в Україні ця норма - 10. Тобто в 45 разів нижча, ніж в Європі. Більше того, запровадження 5G в Україні лише в перспективі, наразі Мінцифри займається вдосконаленням лише четвертого покоління зв'язку. "Я сподіваюсь, що наприкінці наступного року можна вже провести на вивільнення частот тендер і почати використовувати з 2022 року цю технологію в Україні", - додав  Олександр Шелест.

Варто додати, що всі проведені дослідження не довели жодних випадків негативного впливу 5G-випромінювання на здоров'я людей, про що навесні повідомляли у соцмережах, що 5G-випромінювання нібито послаблює імунітет людини, роблячи його уразливим до коронавірусу.

Нагадаємо, на початку квітня у британських містах підпалили вежі 5G через теорії змови, за якими через технологію розповсюджується новий коронавірус. Лікарі та науковці вже розкритикували ці ідеї. Таке явище британці назвали конспіративним тероризмом.

Відео Сан-Марино стане першою країною світу, яка запровадить 5G-зв'язок

Залиште свій коментар

Вибір редакції