Заради Податкового кодексу депутати працюватимуть ночами

До проекту Кодексу надійшло 4,4 тисяч поправок. Глава ВР Володимир Литвин розраховує, що депутати опрацюють їх і приймуть Податковий кодекс до кінця наступного тижня.

Голова Верховної ради Володимир Литвин не виключає, що на наступному пленарному тижні (6-19 листопада) парламент працюватиме і вночі над проектом Податкового кодексу.

Литвин зазначив: "Якщо ми почнемо роботу, як планується (йдеться про проект Податкового кодексу) 16 числа, то в нас є 17, 18 і 19, а якщо потрібно, то і вночі працюватимемо". "Я нічого не бачу в цьому поганого", - додав Литвин.

Відповідаючи на запитання, чи поділяє він оптимізм прем’єр-міністра Миколи Азарова, що проект Податкового кодексу буде ухвалений парламентом 19 листопада, Литвин сказав: "Все залежить від того, який це Податковий кодекс буде".

Він нагадав, що оптимістично заявляв, що вже 4 листопада розпочнеться розгляд проекту Податкового кодексу, але цього не сталося. "Дай Боже, щоб на 16 листопада ми отримали документ (йдеться про проект Податкового кодексу, підготовлений до другого читання)", - зазначив голова ВР.

За його словами, на сьогодні до даного проекту надійшло 4,4 тисяч поправок і в процесі роботи з’являються ще поправки.

Литвин зазначив, що "навчений гірким досвідом – для нас важливо зміст документу, а не дата ухвалення цього документу". Він зазначив, що планується, щоб до кінця поточного тижня всі поправки були розглянуті в комітеті, і документ був розмножений та розданий депутатам.

За його словами, це буде понад 2 тисяч сторінок. Литвин наголосив, що "розрахунок такий, щоб на наступному пленарному тижні завершити цю справу (йдеться про ухвалення Податкового кодексу) для того, щоб уряд міг внести в бюджет. "Нас підтискає бюджетне питання", - додав він.

Голова ВР зазначив, що під час переговорів з МВФ були висловлені певні зауваження з боку фонду щодо проекту Податкового кодексу. Литвин підкреслив, що дуже важливо, щоб "преференції не були віддані крупному капіталу". За його словами, має бути захищений малий і середній бізнес.

Нагадаємо, Верховна рада 7 жовтня підтримала у першому читанні запропонований Кабінетом міністрів проект Податкового кодексу.

На початку листопада підприємці вийшли на загальнонаціональну акцію протесту проти урядового Податкового кодексу, проект якого повинен розглядати парламент.

Спірні положення Податкового кодексу, які намагаються заблокувати підприємці, торкаються, в основному, реформи спрощеної системи оподаткування. Зокрема це необхідність платити ПДВ з одиниці товару, тоді як зараз "спрощенці" звільнені від його сплати.

Читайте також:

Податковий кодекс почне діяти з 1 січня

Податковий кодекс знищить близько мільйона дрібних підприємців

Азаров пообіцяв Податковий кодекс на початку листопада

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: