Заради військових Хрещатик перекриють на 3 дні

18 і 21 серпня (резервний день - 22 серпня) з 18:00 до 23:00 відбудеться репетиція з проходженням піших колон парадних розрахунків.

У зв'язку з підготовкою проїжджої частини до репетиції та проведення демонстрації озброєння та військової техніки Збройних Сил України до Дня Незалежності, ділянка між площею Незалежності і Європейською площею буде перекрита для руху транспорту з 20:00 21 серпня до 7 ранку 25 серпня.

Як повідомили у прес-службі КМДА, 18 і 21 серпня (резервний день - 22 серпня) з 18:00 до 23:00 відбудеться репетиція з проходженням піших колон парадних розрахунків. На цей час буде перекрито рух усіх видів транспорту на Хрещатику.

24 серпня з 8:00 до 13:00 - проведення параду військ з проходженням піших колон парадних розрахунків з закриттям всіх видів транспорту на вул.Хрещатик.

З 4 ранку 22 серпня до 6 ранку 25 серпня - демонстрація озброєння та військової техніки Збройних Сил України, під час якого проїжджа частина буде зайнята повністю, відповідно, рух транспорту буде перекрито на ділянці від майдану Незалежності до Європейської площі.

У зв'язку з обмеженням руху, на під'їздах до Європейської площі та майдану Незалежності для орієнтування будуть встановлені відповідні дорожні знаки. Також на ці дні буде змінено маршрут міського пасажирського транспорту.

Нагадаємо, Кабінет Міністрів виділив Міністерству оборони 15 мільйонів гривень на підготовку і проведення святкування 18-річчя незалежності України

Читайте також:

Вітренко: 24 серпня Ющенко влаштує провокацію. З людськими жертвами

Кабмін виділив 15 млн грн з резервного фонду на парад у Києві

На День незалежності у Києві пройде військова техніка

Ющенко запропонував створити рейстр міст козацької слави

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: