Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Заражений коронавірусом священник з Тернопільської області контактував із 500 людьми

Заражений коронавірусом священник з Тернопільської області контактував із 500 людьми

Геращенко назвав ім'я хворого на нову коронавірусну інфекцію українця.

Священник Олег Винников, який захворів на нову коронавірусну інфекцію у Тернопільській області, протягом тижня контактував із 500 людьми.

Про це розповів заступник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко, повідомляють "Факти" на ICTV.

"Він правив службу, ходив на похорони. Його звати Олег Винников. Я спеціально назвав ім’я, аби всі, хто з ним контактував, звернулися до лікарів", – заявив Геращенко.

Раніше рятувальники провели дезінфекцію Української греко-католицької церкви у Заліщиках на Тернопільщині, де правив настоятель, у якого підтвердили нову коронавірусну інфекцію COVID-19. За допомогою оприскувачів працівники ДСНС обробили поверхні церковних меблів спеціальним дезрозчином.

Загалом у Тернопільській області зафіксували вже два випадки коронавірусу. Тим часом в Україні кількість хворих перевалила за 80.

Відео У Тернопільській області на коронавірус захворів священик, на самоізоляції опинилися сотні людей

В режим надзвичайної ситуації перейшла Тернопільська область, коли там з'явився перший хворий на коронавірус. Це 57-річний чоловік - житель міста Заліщики. Відсьогодні Заліщики на карантині, там дезінфікують вулиці та приміщення. У Тернополі зупиняють громадський транспорт і запроваджують масковий режим.  Більше про коронавірус в Україні

У Тернопільській області на коронавірус захворів священик, на самоізоляції опинилися сотні людей

Нагадаємо, Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю.  Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів.

Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентром спалаху в Україні стала саме Чернівецька область, де хворобу діагностують найбільше. Через активне поширення хвороби деякі українські області запровадили режим надзвичайної ситуації. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Залиште свій коментар

Вибір редакції