Зарізали барана в номері: як в Україні відпочивають та чим дивують туристи із Саудівської Аравії (фото)

Зарізали барана в номері: як в Україні відпочивають та чим дивують туристи із Саудівської Аравії (фото)

Фото: Олександр Космач

У більшості готелів позитивно відгукуються про туристів із Саудівської Аравії.

В Україну цього року приїхало багато туристів із Саудівської Аравії. Вони відзначаються тим, що не економлять на відпочинку та вимагають належного сервісу. Проте в українських власників готелів від іноземних гостей залишаються неоднозначні враження. 

Про це пише Оbozrevatel. 

Українці стали популярними в Саудівській Аравії

Завдяки блогеру-мільйоннику із Саудівської Аравії, який розхвалив одну із власниць українського готелю, тепер до жінки приїжджають багато іноземних туристів, щоб просто з нею сфотографуватись. Вона ж не розгубилась - завела свій профіль та тепер рекламує товари для арабів. 

"Власниця готелю, де ми зупинялись розповіла, що їй пощастило приймати арабського ютубера-мільйонника, який детально та любо розповів про свій відпочинок на українському курорті. Власниця (яку вони звуть Саша, хоча це ім’я одного з її синів) та родина "Саші" стали відомими для арабів. Тепер араби, які відпочивають на Буковелі або поблизу, наче паломники приїздять до готелю зробити фото із "Сашею". Проте і жінка не розгубилась, завела снапчат, де в неї зараз понад 80 тис. підписників. Араби замовляють їй промоції: нещодавно вона рекламувала парфуми", - розповів мандрівник Олександр Космач. 

Фото: Олександр Космач

Арабські туристи подорожують родинами та дотримуються своїх традицій

Традиції арабів відрізняються від українських. Іноземні туристи можуть дозволити собі приносити жертвоприношення просто в готельних номерах. За даними ЗМІ, один із інцидентів стався в одному із апарт-готелів, там родина із Саудівської Аравії нібито зарізала барана просто в готельному номері. 

Мандрівник Олександр Космач у Facebоok розповів, що одна із власниць готелю розповіла, що її гості поставили балон з газом у дворі та смажать там баранів, готують рис із купою спецій, багато та голосно моляться. Прикметно, що у Карпатах навіть почали з'являтись оголошення про продаж овець.

В одному із готелів чоловіку розповіли, що іноземні туристи замовили номер на 5 осіб, проте приїхала родина із 16 членів. До того ж вони навідріз відмовились доплачувати чи з'їжджати. 

Фото: Олександр Космач

Також деякі власники готелів нарікають, що нібито араби не завжди платять в ресторанах за каву. Мовляв, офіціантам потрібно уважно стежити, щоб іноземці оплатили рахунки. 

Араби люблять активно відпочивати та не порушують правил

Проте не всі власники готелів критично відгукуються про туристів. Так, в готелі, що на Буковелі, розповіли, що їм немає причин нарікати на туристів із Саудівської Аравії. 

"Я нічого не можу сказати. У нашому готелі вони нам меблі не псували, такого не було. Номери залишають бруднішими порівняно з гостями з України. Прибирати потрібно більше, але у мене скарг на таких гостей немає", - сказала управителька готелю. 

Також вона зазначила, що в їхньому ресторані не змінювали меню через приїзд арабських туристів, оскільки вони зазвичай харчуються фаст-фудом - бургерами, піцою. Українська кухня туристам також байдужа. Крім того іноземці мало часу проводять в готелі: вони люблять самостійно мандрувати: їдуть на екскурсії в Буковель та організовують походи в гори. 

"Я не можу сказати нічого поганого стосовно їхньої поведінки. Я не помітила, щоб відпочивальники навіть курили в номері. Були туристи з Еміратів. Гості дуже хороші теж. Звісно, вони відрізняються. Але якщо всіх оцінювати за п'ятибальною шкалою, то їм п'ять", – підсумувала управителька.

У більшості готелів відмовились коментувати поведінку своїх гостей. 

Нагадаємо, через безвіз і прямі рейси до України масово їдуть туристи з Саудівської Аравії. Від початку літа прибуло вже майже 30 тисяч мандрівників із цієї країни. І це вже більше ніж за весь 2019 рік. Приїжджають вони в середньому на тиждень і грошей на відпочинок не шкодують. 

Новини України: чому наша країна користується попитом у туристів із Саудівської Аравії

Новини України: чому наша країна користується попитом у туристів із Саудівської Аравії

Повʼязані теми:

Наступна публікація