Заробітчанам пропонують перераховувати гроші у Пенсійний фонд

Турчинов упевнений, що надходження від трудових мігрантів будуть серйозні, а після повернення на батьківщину вони отримуватимуть пенсію.

Трудові мігранти повинні перераховувати кошти в Пенсійний фонд для свого пенсійного забезпечення після повернення на батьківщину.

З такою пропозицією виступив перший віце-прем`єр-міністр Олександр Турчинов у Кабінеті Міністрів, коментуючи розгляд на засіданні уряду питання про заходи посилення Пенсійного фонду.

"Деякі речі, які ми прийняли і які дадуть змогу стимулювати наших громадян, які працюють за кордоном, отримувати пенсії в Україні та добровільно перераховувати внески до Пенсійного фонду. Ми вважаємо, що це можуть бути достатньо серйозні надходження", - сказав Турчинов.

Водночас перший віце-прем`єр наголосив, що Пенсійний фонд працює стабільно та його бюджет є збалансованим.

"Ми підтримали прем`єр-міністра в тому, щоб не збільшувати пенсійний вік. Це принципово. Ми також підтримали рішення не обмежувати розмір пенсій і виплату пенсій працюючим пенсіонерам. Водночас буде оптимізовано роботу з Пенсійним фондом", - додав він.

Нагадаємо, Міжнародний валютний фонд висунув головні вимоги отримання Україною другого траншу кредиту: це термінове ухвалення бездефіцитного бюджету та підвищення ціни на газ для населення. Водночас уряд відмовився від пропозиції МВФ підвищувати пенсійний вік на рік кожні шість місяців, бо цей пункт був дуже дискусійним.

Читайте також:

З 2000 року з України виїхали 1,5 млн. заробітчан

Чехія закриває вакансії для українців

3,5 млн. українців працюють у Росії на заробітках

Криза виганяє українців за кордон

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: