Заробітчани написали Януковичу про "російську шовіністичну політику" в Україні

Українці Португалії стурбовані політичною нестабільністю в Україні, яка виражена в шельмуванні окремими представниками Партії регіонів та КПУ "всього українського".

Українці Португалії впевнені, що конфлікт у Львові 9 травня спровокований проросійськими силами.

Про це йдеться у листі українців Португалії до президента Віктора Януковича.

Зокрема, на їх переконання, конфлікт у Львові "спровоковано проросійськими силами при сприянні центральної влади, що видно із зафіксованих відеоматеріалів, а також зі свідчень родин та знайомих з Західних областей України, з якими більшість української громади в Португалії підтримує постійні контакти".

На думку авторів листа, передумови, що привели до цього, а саме: підписання Харківських угод, заперечення Голодомору 32-33 років як геноциду українського народу, позбавлення звання Героїв України Степана Бандеру та Романа Шухевича, провокаційний закон про "Прапор перемоги" - свідчать про цілеспрямовану політику дестабілізації громадського спокою, згортання демократії.

Все це має єдину мету, на думку авторів листа,  – приховання неспроможності підвищувати соціальний рівень громадян, протистояння корупції, сповільнення темпів розвитку економіки тощо.

Українці Португалії стурбовані низькою політичною нестабільністю в Україні, яка виражена в посиленні міжнаціонального розколу з боку провладних структур центральних органів влади; в шельмуванні окремими представниками Партії регіонів та КПУ "всього українського".

Занепокоєння заробітчан викликає також показовий протекторат з боку нинішньої влади православній церкві Московського патріархату, що діє як п'ята колона російської шовіністичної політики в Україні.

"Для нас, українців, що задля свого і своїх родин виживання, після злочинного режиму СССР та її посткомуністичної "перефарбованої" влади, мусили шукати заробіток далеко від дому, небайдуже, що відбувається на Батьківщині, тим більше, що значна частина українців у Португалії все-таки збирається повертатися... Однак зараз всіх нас ознаки втрати державної незалежності України лякають", - наголошується у листі.

Лист підписали голова Спілки українців у Португалії Павло Садоха, голова християнського руху українців Португалії Іван Онищук, директор українсько-португальського освітньо-культурного центру "Школа ім. Т.Г. Шевченка" Наталія Дмитрук та голова освітньо-культурної громадської організації "Джерело Світу" Б.Кучерас.

Читайте також:

Українські комуністи повезуть до Львова російських для "боротьби з нечистю"

Тягнибок: по Львову з червоними прапорами ніхто ніколи не ходив

У Львові почалися арешти націоналістів у справі про 9 травня

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: