Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Зарплата українських миротворців виявилася на рівні Африки

Рівень заробітньої плати українських миротворців один з найнижчих. Міноборони звернулося до Кабміну, проте звідти жодних відповідей.

Українські миротворці отримують одну з найнижчих заробітних плат, яка є на рівні миротворчих контингентів африканських країн.

Про це заявив член громадської ради при Міноборони України Юрій Донський.

Він також відзначає, що участь українців у миротворчих операціях ООН є надзвичайно вигідною для України, так як витрати по співвідношенню коштів, які платить ООН уряду України, співвідносяться як 1 до 10, українські миротворці отримують одну з найнижчих заробітних плат.

"Десь на рівні країн Африки. Мені не зрозуміла така позиція уряду, оскільки 4 місяці тому Міністерство оборони спрямувало пропозицію до Кабміну збільшити заробітну плату для українських миротворців до 3,7 тис. доларів. Проте до цього часу наша пропозиція перебуває без розгляду в Міністерстві фінансів", - повідомив він.

Як пояснив Донський, кожна держава - учасник миротворчих місій ООН отримає кошти за участь у таких операціях, але заробітну плату для миротворців встановлює кожен уряд окремо.

Крім цього, він навів приклад, що під час миротворчої операції в Іраку українські миротворці отримали близько 1 тис. дол., у той час як миротворці з Казахстану втричі більше.

Нагадаємо, дані звіту фонду WageIndicator свідчать про те, що 55% українців незадоволені своїми доходами.

Як повідомлялося, у рамках надання підтримки операції ООН у Кот-Д 'Івуар Україна направить миротворчий контингент, який складатиметься з 60 осіб.

Читайте також:

Рада погодилася з Януковичем відправити миротворців на війну

Українські миротворці привезли до Львова з Ліберії малярію

Україна послала миротворців до Кот-д'Івуару

Залиште свій коментар

Вибір редакції