Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Зарплати військових та новітня зброя: в РНБО ухвалили параметри оборонного бюджету-2019

Кабміну доручили ухвалити Морську доктрину України та розробити заходи протидії екологічній катастрофі у Криму.

На потреби сектору безпеки і оборони України 2019 року буде скеровано понад 5% ВВП.

Про це повідомляє прес-служба Ради Нацбезпеки України. 

Як повідомив секретар РНБО Олександр Турчинов, одним з важливих пріоритетів бюджету наступного року за дорученням президента буде збільшення зарплат військовослужбовців.

За його словами, серед головних напрямків фінансування на наступний рік також розробка, підготовка виробництва та закупівля нових зразків озброєння і військової техніки, зокрема, сучасного високоточного ракетного озброєння - ракетних систем і комплексів, зокрема, крилатих ракет.

Також планується посилити системи протиповітряної оборони держави та можливостей авіації Повітряних Сил ЗСУ, реалізувати державну політику у сфері кібербезпеки, виконати заходи з розвитку та модернізації спецзв’язку та захисту інформації; виконати Національну розвідувальну програму на 2016 – 2020 роки та посилити контррозвідувальний захист та боротьбу з тероризмом і диверсійною діяльністю.

Водночас РНБО затвердила комплекс заходів, спрямованих на захист національних інтересів у південних регіонах, акваторіях Азовського і Чорного морів. Йдеться про посилення військово-морської присутності в Азовському морі, створення там корабельно-катерного угрупування ВМС ЗСУ, розбудову відповідної інфраструктури та забезпечення підрозділів берегової оборони новітньою високоточною ракетною зброєю.

Як зазначається, РНБО також дала доручення Кабміну. Серед них невідкладно ухвалити Морську доктрину України та удосконалити нормативно-правову базу захисту національних інтересів в акваторії Азовського і Чорного морів, а також відпрацювати спільну позицію держави з міжнародними партнерами щодо протидії техногенній катастрофі на окупованій території північного Криму й забезпечити протидію її поширенню на материкову Україну.

Нагадаємо, Рада національної безпеки і оборони України підтримала пропозицію президента України Петра Порошенка щодо непродовження чинності Договору про дружбу, партнерство і співробітництво з РФ на наступні 10 років. Україна повинна повідомити Росії про своє рішення до кінця вересня.

ВідеоТурчинов пропонує збільшити військово-морську присутність в Азовському регіоні для протидії РФ

Азовське море Росія розглядає як плацдарм для подальшої військової агресії. Про це заявив секретар РНБО Олександр Турчинов під час відвідин Маріуполя та Широкиного. Цей напрямок в районі проведення ООС залишається під загрозою. Не виключено, що ворог може провести там сухопутні і морські наступальні операції. Нині Кремль нарощує свої збройні сили як на Азові, так і в Чорному морі. До цього додається і економічна блокада. 

Турчинов пропонує збільшити військово-морську присутність в Азовському регіоні для протидії РФ

Залиште свій коментар

Вибір редакції