Зарплатню співробітників Адміністрації Януковича прирівняли до доходів вчителів

У бухгалтерії АП вважають, що розмір зарплати може бути збережений за рахунок додаткових нарахувань.

У середу Кабінет міністрів скоротив посадові оклади співробітників адміністрації президента (АП). Заступник глави АП Ганна Герман назвала це рішення "жестом справедливості". Проте співробітники президентської канцелярії сприйняли новину з незадоволенням. Втім, у бухгалтерії АП вважають, що розмір зарплати може бути збережений за рахунок додаткових нарахувань.

Прийняті урядом 14 квітня зміни до постанови щодо питань оплати праці співробітників АП у четвер були оприлюднені на сайті Кабінету міністрів. Зокрема, відповідно до затвердженої "Схемою окладів керівних працівників і фахівців Адміністрації президента", оклад керівника головного управління становитиме 2440 грн, радника глави АП - 2060 грн, помічників голови, першого заступника та заступників голови АП - 2045 грн. Найменший оклад у фахівця адміністрації президента - 888 грн. При цьому ті з працівників, хто проводить юридичну експертизу нормативно-правових актів та їх "ґрунтовну редакційну обробку", можуть розраховувати на 20-відсоткове збільшення окладу.

Як розповів один із співробітників ліквідованого 25 лютого Секретаріату президента, ще не пройшов процедуру звільнення, до останнього часу посадовий оклад головного консультанта становив 2945 грн (зараз 2033 грн). "Оклад урізали на третину. А це значить, що будуть пропорційно зменшувати всі доплати", - відзначив він.

"Наскільки я знаю, повинно було відбутися скорочення (окладу) на рівні 20%, - заявила заступник глави АП Ганна Герман .- Я вважаю це хорошим жестом. Несправедливо, якщо з держбюджету виділяються величезні гроші на чиновників і передбачається велика різниця між учителем і державним службовцем. Це (рішення Кабміна) - жест справедливості ". Слід зазначити, що в постанові не вказані оклади глави АП, його заступників і прес-секретаря. За інформацією ЗМІ, розмір їх зарплат коливається в діапазоні 25-30 тис. грн.

Один із співробітників АП розповів, що рішення Кабінету міністрів про скорочення окладів його колеги сприйняли з великим невдоволенням. "Ми звернулися за роз'ясненнями до бухгалтерії, і там припустили, що зарплату збережуть за рахунок додаткових нарахувань - премій, матеріальної допомоги", - відзначив він.Середньомісячна зарплата співробітників середньої ланки АП становить 5-7 тис. грн.

Читайте також:

Реальні доходи українців скоротилися на 8,5%

Українцям заборгували 1,6 мільярдів гривень зарплат

Рахування грошей полегшує біль і страждання

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: