Засідання Київради можуть перенести

За словами Довгого, пленарне засідання сесії може бути перенесено через дії депутатів від БЮТ.


Заступник київського міського голови Олесь Довгий не виключає можливості перенесення пленарного засідання сесії Київської міської ради.

Про це він заявив в інтерв’ю газеті "Українська столиця".

За словами секретаря Київради, за наявною інформацією, депутати БЮТ у Верховній Раді планують 14 червня "прийти на пленарне засідання міського депутатського корпусу з провокацією, адже вони розуміють, що всі рішення, прийняті ними щодо депутатів місцевих рад, суперечать закону і не мають реальної сили".

"Тож можна припустити, що представники БЮТ вкотре намагатимуться через влаштування чергового розгардіяшу у залі засідань Київради відверто попіаритися", - зауважив Довгий.

"Прикро, що ці люди грають на довірі людей. Вони усвідомили: не важливо, що ти робиш, а важливий принцип, яким керуєшся. Багато громадян і досі вірять, сприймають за чисту монету все те, що говорять і обіцяє Юлія Володимирівна (Тимошенко) чи представники її фракції", - зазначив він.

"Певний кредит довіри, який вони отримали на минулих виборах, на їхню думку, дає їм змогу часто-густо замовчувати або приховувати правду", - зазначив секретар Київради.

Довгий також наголосив на легітимності повного складу Київради.

"Ми маємо всі необхідні документи, докази і рішення судів, аби аргументувати легітимність більшості у міськраді. Переконаний, що й надалі узгоджено, без будь-яких публічних конфліктів Київрада може плідно працювати. Аби лиш депутати Верховної ради від БЮТ на чолі з її лідером не заважали", - зазначив він.

"Офіційно попереджаю – нікому не вдасться використати трибуну Київради і прямий ефір для своїх провокацій. Нагадую – міська влада не налаштована на конфлікт і намагається знайти компроміс з будь-якого спірного питання і з будь-якою політичною силою", - запевнив Довгий.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: