Засідання НСНУ почалося без кворуму

В'ячеслав Кириленко пояснює це тим, що з депутатами провели "відповідну роботу", переконуючи їх не приходити на засідання.

У Києві в Українському домі розпочалося засідання Політради партії "Народний Союз Наша Україна".

На даний момент для участі в засіданні зареєструвалося 74 членів Політради із 196.

Як зазначив голова партії В‘ячеслав Кириленко, в залі також присутні, але не реєструються ще 6 членів політради.

Він наголосив, що для ухвалення будь-яких рішень на даний не вистачає голосів, оскільки для кворуму необхідно мінімум 99 осіб.

В'ячеслав Кириленко
УНІАН
В'ячеслав Кириленко переконує колег сприяти створенню демократичної коаліції
В той же час, за словами Кириленка, некоректно було б закривати засідання Політради, оскільки деякі її члени приїхали з регіонів.

За його словами, ні для кого не є секретом, що вчора з депутатами проводили відповідну роботу, щоб вони не прийшли на засідання Політради.

На думку Кириленка, якщо деякі його колеги не згодні з необхідністю формування демократичної коаліції, то вони мали б це прямо заявити на сьогоднішньому засіданні Політради.

"Ми чекаємо, що всі члени, які мають іншу думку, прибудуть на засідання Політради", - сказав Кириленко.

Також він повідомив, що сьогодні Політрада не ухвалюватиме жодних кадрових рішень.

За його словами, сьогодні головне питання для партії – створення демократичної коаліції, і тому зараз основна робота направлена на його вирішення.

На запитання, яким чином члени НСНУ планують переконати 7 депутатів, які не поставили свої підписи під угодою про створення демократичної коаліції, підписати цей документ, Кириленко відповів: "Шляхом переконання".

За його словами, всі, хто має власну позицію, могли прийти сьогодні на засідання Політради і висловити її. "Всі, хто має дійсну позицію, готові взяти участь у відкритому публічному обговоренні", - сказав Кириленко, висловивши жаль, що не всі члени Політради прийшли на сьогоднішнє засідання.

Кириленко запевняє, що відкрита публічна дискусія з проблемних питань є демократичною традицією, яка склалась в партії.

"Ми хочемо чути опонентів і відкриті до дискусії. Якщо хтось за широку коаліцію, хай переконає членів політради, активістів, прихильників партії і виборців, якщо таке можливо. Якщо просто відсутня публічна позиція, і вона виливається просто у позицію саботажу, зокрема, керівних органів партії, то це контрпродуктивний шлях", - підкреслив Кириленко.

Крім того він заявляє, що блок ”Наша Україна – Народна самооборона” не матиме перспективи, якщо не буде створено демократичну коаліцію.

Кириленко нагадав, що у 2006 році після ”загравань” окремих представників "Нашої України" з Партією регіонів рейтинг НСНУ впав до 6% і почав зростати лише після того, як ”Наша Україна” зайняла чітку позицію щодо необхідності об’єднання демократичних сил.

Він наголосив, що обов’язок блоку НУ-НС - створити демократичну коаліцію. "Якщо цього не відбудеться, на жаль, на мою думку, нас чекає доля НДП чи СДПУ(о), не кажучи уже про втрату перспективи створення єдиної партії. Але головне, що розчарування наших виборців створить в Україні де-факто двопартійну політичну систему у складі Блоку Юлії Тимошенко та Партії регіонів з усіма політичними наслідками і з невтішними виборчими перспективами", - підкреслив політик.

Він висловив переконання, що ні блок НУ-НС, ні фракція не підуть на коаліцію з Партією регіонів.

"Сьогодні питання лише в тому, чи знайдуться у наших лавах кілька колег, які наважаться знову, як і у 2006 році, перекреслити вибір народу, але цього разу - і будь-які політичні перспективи усього нашого політичного блоку", - заявив Кириленко.

ВідеоЗасідання НСНУ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: