Засідання політради НСНУ на грані зриву

Засідання Політради партії "Народний Союз Наша Україна" сьогодні може не відбутися через відсутність кворуму - Третьяков.

Про можливий зрив засідання в інтерв’ю журналістам повідомив народний депутат, член партії НСНУ Олександр Третьяков.

За його словами, це пов’язано з тим, що станом на 12:22 немає кворуму членів Політради НСНУ. На даний момент із 196 членів Політради партії зареєструвалися менш ніж 50 осіб.

Олександр Третьяков
Українська правда
Олександр Третьяков припускає зрив засідання Політради НСНУ
Третьяков також зазначив, що якщо сьогодні не відбудеться засідання Політради, то необхідно буде скликати з’їзд партії.

В той же час його колега по фракції, член партії "Народний Союз Наша Україна" Роман Зварич заявляє, що Політрада НСНУ відбудеться за будь-яких обставин.

Про це він сказав сьогодні в інтерв’ю журналістам.

Зварич пояснив, що відсутність кворуму не дає можливості ухвалювати рішення, але не забороняє обговорювати те чи інше питання.

“Я не думаю, що це (відсутність кворуму – iPlus) може бути бар’єром, тим більше, що є різні інструменти, якими можна забезпечити ухвалення рішення, незважаючи на відсутність кворуму", - сказав Зварич, навівши приклад – збір підписів.

В той же час він висловив сподівання, що на сьогоднішньому засіданні Політради кворум буде зібраний.

"Якщо його не буде, це буде свідченням того, що дехто з наших партійних колег не готовий виконувати свої прямі обов’язки", - сказав він, висловивши думку, що тоді вони мають скласти повноваження членів Політради.

"Я думаю, що це було б нормально", - підкреслив Зварич.

Як повідомлялося, засідання Політради мало розпочатися о 12:00. Передбачалося розглянути питання щодо створення коаліції та створення єдиної партії на основі блоку НУ-НС та підбити результати дострокових виборів до ВР.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: