Засідання Синоду РПЦ вперше відбудеться у Києво-Печерській лаврі

Засідання не буде особливим - під час нього розглядатимуться звичайні церковні питання.

27 липня в Києві відбудеться засідання Священного Синоду Російської православної церкви під головуванням патріарха Московського і всієї Русі Кирила. Про це, повідомили у Відділі зовнішніх церковних зв`язків Московського Патріархату.

"Священний Синод вперше засідатиме в Києво-Печерській лаврі - там, де починалося російське християнство", - говориться в повідомленні.

Разом з тим, як зазначили у відділі, "це буде не якесь спеціальне, святкове, а звичайне робоче засідання Синоду, на якому ієрархи єдиної Російської Церкви, які прибудуть із різних її частин до стародавньої південної столиці російського православ`я, розглянуть цілу низку різноманітних питань загальноцерковного значення".

Літнє засідання Синоду відбувається традиційно в Троїце-Сергієвій лаврі напередодні дня пам`яті преподобного Сергія Радонезького. Цього року засідання було вирішено перенести на більш пізній термін.

Зустріч ієрархів Московського Патріархату (семи постійних і п`яти тимчасових членів Синоду) відбудеться в перший день візиту Святішого Патріарха Кирила до України, який триватиме до 5 серпня.

Читайте також:

На Донбасі розкопали мощі Арсенія

Патріарх Кирило: Україні для миру потрібна сильна молитва

В США будуть призначати єпископами гомосексуалістів

Брат Ющенка піде в релігію, якщо на те буде Божа воля

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: