Засідання ЦВК зірвано

Член ЦВК Михайло Охендовський звинувачує своїх колег, які залишили засідання комісії, в блокуванні роботи ЦВК і порушенні ними присяги.

Як передає УНІАН, таку думку Охендовський висловив журналістам.

Михайло Охендовський
Архів
Михайло Охендовський (Фото: okhendovskii.openua.net)
«Блокування роботи призведе до того, що ЦВК стане недієздатною і не зможе виконувати свої обов`язки з підготовки і проведення виборів», - сказав Охендовський.

Він наголосив, що члени ЦВК не мають права залишати засідання. «Під час засідання вони можуть висловлювати свою думку з даного питання і висловлювати свою позицію при голосуванні «за», «проти» або утримуючись при голосуванні», - пояснив член ЦВК.

Охендовський також повідомив, що голова Центрвиборчкому Володимир Шаповал запросив усіх членів комісії на нараду, щоб обговорити можливість відновлення засідання.

Як повідомляв УНІАН, сьогодні, 22 червня, ЦВК перервала своє засідання через відсутність кворуму під час розгляду питання про закріплення членів комісії за регіонами України. Під час розгляду цього питання заступник голови ЦВК Жанна Усенко-Чорна, Анатолій Писаренко, Ігор Жиденко і Юлія Швець на знак протесту залишили засідання.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: