Засновник "Еліта-Центр" сподівається, що хтось допоможе йому внести заставу у 384 млн грн

Після вчорашнього звільнення чоловік з'явився на засідання суду з приватною охороною

У Подільському суді столиці сьогодні відбулося чергове засідання у справі "Еліта-Центру", йдеться в ТСН.12.00. 

Вітчизняна феміда досі не може розпочати розгляд справи по суті. У ній 900 томів.

Головний фігурант Олександр Шахов, якого напередодні випустили під заставу згідно так званого "закону Савченко", з'явився в залі суду, вперше за вісім років, без кайданок і з приватною охороною. Постраждалі від афери зустріли його досить спокійно і навіть саркастично запропонували поаплодувати антигерою.

Журналісти одразу ж поцікавилися у чоловіка, чи має він 384 мільйонів гривень на заставу, яку він має внести до суботи. На що Шахов жартома відповів, що "треба дивитися, може десь лежать".

"Строки є, вирішимо. Ні, грошей немає. Але можливо хтось допоможе, але якщо ніхто не допоможе, то ні", - повідомив Шахов.

Також обвинувачуваний повідомив, що добровільно прийшов на засідання суду і збирається відвідувати їх і надалі. Але якщо він не внесе заставу, то прокуратура обіцяє ініціювати зміну запобіжного заходу.

Наступне судове засідання має відбутися 20 квітня, на ньому продовжать зачитувати обвинувальний акт, який складає 4000 тисячі сторінок.

У Подільському суді столиці сьогодні чергове засідання у справі "Еліта-Центр"

Вітчизняна феміда досі не може розпочати розгляд справи по суті. У ній 900 томів. Головного фігуранта Олександра Шахова напередодні випустили під заставу згідно так званого "закону Савченко". Його сьогодні чекають у судовій залі, але постраждалі не вірять, що його дочекаються. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: