Заставки "1+1" - у фіналі конкурсу Promax UK (відео)

Міжпрограмні ролики каналу "1+1" вийшли у фінал одного з найпрестижніших професійних конкурсів в галузі дизайну - Promax UK.

Дизайнерські заставки "1+1" номіновані в головних категоріях: "Best Image" - найкращий візуальний імідж каналу, та "Best On-Air Branding" - найкращий брендинг ефіру. У цих номінаціях канал бореться з такими сильними компаніями як BBC, 4 Creative, Light, Turner Broadcasting, Sky Creative і Nickelodeon UK.

"Ми номіновані – традиційно - в дуже креативних номінаціях, - відзначає арт-директор каналу Ольга Захарова, - і конкуруємо зі світовими компаніями-лідерами. "Best Image" - головна нагорода конкурсу, де представлені ролики, що розкривають та позиціонують імідж каналу. І "1+1" - єдина компанія з пострадянського простору, що вийшла у фінал. Насправді, Promax UK – форум такого рівня, де навіть не так важливо отримати саму премію: якщо ви виходите у фінал – це вже вище визнання. Тут не лише оцінюються рівень та професіоналізм, але й визначаються тенденції та тренди цього сезону. Коли ти проходиш фінал Promax UK – ти креативний лідер на всіх міжнародних форумах".

Форум телевізійного дизайну та промоушену проводиться уже 19 років і є європейським аналогом лос-анджелесского PROMAX/BDA - своєрідного "Оскару" для телесвіту, закритої професійної премії у галузі телевізійного дизайну та маркетингу. Щороку Promax UK стає відповідальною та важливою подією для професіоналів телевізійного світу. Оцінюється не лише якість дизайну чи ідеї, а й те, наскільки ефективно дизайн "продає" програму чи канал глядачам.

Цього року конкурс стартує 29 жовтня. Церемонія нагородження фіналістів пройде 1 листопада у Лондоні.

ВідеоЗаставки "1+1" вийшли до фіналу Promax UK

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: