Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Застілля на ялинці та ошатні міні-свинки. Мешканці зоопарку під Києвом відгуляли "корпоратив"

Знімальна група ТСН побачила, які подарунки отримали звірі.

Рік собаки - плодовитий, а рік свині відбудеться під знаком боротьби за корито. У приватному зоопарку під Києвом погадали на тваринах і стало зрозуміло - у тварин усе, як у людей, йдеться у сюжеті ТСН.19.30.

Рік пса був дуже плідним - доведено гієновими собаками. Цього року в приватному зоопарку під Києвом саме вони поспішали народжуватися – у Белли та Едварда другий за рік приплід.

"Мама виходила сама, шестеро народилось і шестеро вижило, всі здорові. Ми ще не знаємо, скільки там дівчаток, а скільки хлопчиків, щоб їх не турбувати поки", - ділиться директор приватного зоопарку Михайло Пінчук.

Символу наступного року - крихітним свинкам - у звіринці готують свято і ставлять ялинку. Доглядачі переконують – то свиням корисно. На гілках сервірують фуршет, а самих свинок чепурять дами отримують червоні стрічки, а єдиний самець – блакитну.

Зі святкового столу міні-піги куштують яблучка та морквинку - і налягають саме на них. Банани та ківі не чіпають.

Більше про "корпоратив" у зоопарку дивіться у сюжеті ТСН:

ВідеоСвиняче свято: у приватному зоопарку для міні-пігів влаштували корпоратив

Рік Собаки плодовитий, а рік Свині відбудеться під знаком боротьби за корито. У приватному зоопарку під Києвом погадали на тваринах і стало зрозуміло, що у них усе як у людей. 

Свиняче свято: у приватному зоопарку для міні-пігів влаштували корпоратив

Кореспондент ТСН Наталя Нагорна

Залиште свій коментар

Вибір редакції